Атаку водної стихії з польової балки на жителів вулиці Лесі Українки у Степанках зупинили за два дні.

-        Старожили пригадують, що востаннє таке років десять тому було. Щиро дякуємо за надану допомогу голові Черкаської РДА Анатолію Ярішу, сільському голові Ігору Чекаленку, СТОВ «Степанки», пожежно-рятувальній частині з с. Лесьок, міськрайонному Управлінню ДСНС в Черкаській області, директору ПАТ «Малобузуківського гранітного кар’єру» Володимиру Ніжнікову, приватному підприємцю села Миколі Мохуренку, депутатам сільської ради Анатолію Іщенку, Олександру Мусієнку, трактористу сільськогосподарського товариства Володимиру Кривку, - зазначає Альона Недуха, жителька вулиці, сільський депутат.

Опубліковано в Новини громад

10 тисяч гривень з місцевого бюджету спрямували депутати сільської ради на придбання подарунків з нагоди Міжнародного жіночого дня для активних та ініціативних жінок Свидівка і Сокирно.

-        Залишився дуже приємно здивованим від масштабів заходу. Чесно скажу - не очікував. Тепер станемо постійними глядачами, - зізнався по закінченню урочистостей односельцям депутат міської ради Олександр Згіблов.

Творчі колективи будинку культури цього разу дивували односельців насиченою програмою. Так, учасники драматичного гуртка, а це свидівоцька молодь - підготували веселі сценки, народні аматорські колективи «Обереги» та «Свидівчанка» дивували новими постановками. Чарівним співом вітали Марина Кулик, Дарина Власова, Анастасія Коваленко, Ірина Платошина.

-        Сучасні жінки – це громадсько активні особистості, - переконана сільський голова Світлана Вовк. – Саме такі живуть в нашому селі. Вони переймаються сільськими проблемами не менше власних. Не стоять осторонь суспільних робіт. При цьому залишаються ніжними та чарівними.

З-поміж тих, хто отримав подарунки цього дня від очільниці села – працівниці бюджетних установ, багатодітні матері, матері та дружини учасників АТО та громадські активістки.

Опубліковано в Головні новини

Ще торік чорнявська молодь отримала безкоштовний WІ-FІ доступ у будинку культури. Відповідне обладнання було встановлене коштом з місцевого бюджету.

-        Ми прагнемо, щоб нашій молоді було комфортно та зручно. Це був один із пріоритетів плану економічного розвитку нашого села торік, - повідомив сільський голова Василь Супрун. – До речі, у подібних проектах ми тісно співпрацюємо з районною владою та народними депутатами. Відтак, за рахунок коштів з державного бюджету, які вдалося залучити за сприяння нардепа Сергія Рудика, та співфінансування з районного та сільського бюджетів, замінено вікна в Чорнявському НВК-ДНЗ ЗОШ на загальну суму 490 тисяч гривень, облаштовано дитячий та спортивний майданчики на суму 141 тисяча гривень.

Турбота про соціально-вразливі категорії населення – це другий напрям роботи місцевої влади торік.

-        Вже за два місяці поточного року з місцевого бюджету на лікування та оздоровлення жителям села  було спрямовано 20 тисяч гривень. У 2017 році ця сума сягнула 57 тисяч гривень, - зауважує сільський голова.

Як уже раніше ми писали на сторінках газети, торік у Чорнявці відремонтували доріг загального користування місцевого та державного значення на понад 300 тисяч гривень (дороги державного значеня на умовах співфінансування з районним бюджетом). Окрім того, зроблений поточний ремонт мережі вуличного освітлення на 50,7  тис. грн та виготовлена  проектно-кошторисна документація  на проведення реконструкції мережі вуличного освітлення  по вул. Шевченка на 175 тис. грн.

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Березень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31