Багатим на урочистості видався передсвятковий тиждень для жителів Червоної Слободи: спочатку тут спільно відзначили 25-річний ювілей місцевого ДНЗ «Дніпряночка», потім 4-5 днів поздоровляли з новорічно-різдвяними святами дітей різного віку, влаштувавши для них «новорічні ранки». Напередодні ж Нового року, 30 грудня, у місцевому Будинку культури відбувся концерт, на який зібралося до трьох сотень місцевих жителів.

– Концертна програма, розрахована на 2 з половиною години, подарувала глядачам чудовий настрій, не залишивши байдужих, – розповіла сільський голова Зінаїда Михайленко. – Чудові номери підготували місцеві аматорські колективи, зокрема, діти з танцювальних колективів та аматорський хор «Калина». Присутніх порадували піснями і заслужений працівник культури Василь Марштупа та заслужена народна артистка України Євгенія Крикун.

Опубліковано в Новини громад

Новорічна ніч «пройшла спокійно» для акушерів та гінекологів Черкаської ЦРЛ та районної лікарні села Мошни – на цей період пологів не припало.

– На Новий рік у нашому відділенні залишалося двоє породіль, інші, яким ще не підійшов термін народжувати, відпросилися додому. Перший хлопчик вагою 3,100 кг народився вже у вівторок, – розповіла старша акушерка пологового відділення Черкаської ЦРЛ Світлана Шмагайло. – Того ж дня народилася ще й дівчинка. Середа також розпочалася з пологів – побачила світ ще одна дівчинка. До речі, впродовж минулого року в нашому відділенні народилося 605 малюків. Маємо надію, що цей рік буде не менш «продуктивним».

Опубліковано в Медицина

Багато новорічно-різдвяних заходів відбулося і в Байбузах: напередодні Нового року у місцевому Будинку культури за традицією пройшов концерт. Окремо зі святами привітали дошкільнят і школярів, які отримали «солодкі» подарунки «від спонсорів» та місцеві колективи, зокрема, працівників амбулаторії. Серед нововведень – штучна ялинка, яку цьогоріч встановили в Будинку культури замість звичної, «живої», в центрі села.

-         Ми вирішили поберегти природу та відмовитися від «справжньої» ялинки, - поділився міркуваннями громади з цього приводу сільський голова Байбузів Петро Лисенко. -  Тож цьогоріч сцену нашого Будинку культури прикрашає штучна красуня 2,5 метри заввишки. Тут же 30 грудня відбувся і святковий концерт: пісенно-танцювальні номери підготували   для жителів села місцеві аматорські колективи, зокрема, фольклорний ансамбль «Горлиця». Організацію ж свята традиційно взяла на себе наша  директорка  БК Любов Звонар. 

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Січень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31