Вівторок, 12 вересня 2017 17:14

Пряма мова

Людмила Григорчук, начальник відділу освіти РДА

-         про навчальний процес в Червонослобідській ЗОШ №2

1 вересня в Червонослобідській ЗОШ №2 виявили просідання стіни на 2-3 см. Терміново було прийняте рішення про припинення навчального процесу в лівому крилі школи та проведення комплексного обстеження приміщення. Аварійна бригада Черкасиводоканалу, яку викликали для проведення обстеження, під тріщиною виявила не функціонуючу трубу, з якої протікала вода, що й зумовило просідання ґрунту. Звідки взялася там не функціонуюча труба? Будівлі вже півстоліття. За цей час  господарським способом в приміщенні змінювали систему тепло- та водопостачання. Відтак, старі труби до кінця були не заглушені, й не ліквідовані. Трубу вже демонтували. Несучі стіни, стеля та фундамент знаходяться в належному стані. Наразі ми чекаємо висновків експертів, які відібрали для аналізів проби ґрунту з-під фундаменту. Так звана діагностика школи триватиме до двох тижнів. За їх результатами будемо приймати рішення про продовження навчального процесу на другому і третьому поверхах школи. Поки що в правому крилі школи навчаються діти 5-11 класу в дві зміни. Учні першого класу навчаються в будинку культури, 3-4 класи навчаються в школі №1. Перевізник ПП Дзюба за договором підвозить дітей до школи. Будуть висновки експертизи і ми починаємо проводити ремонтні роботи та експлуатувати школу.  Дякую керівникам району за оперативно прийняті рішення для урегулювання ситуації та батькам, які не лише з розумінням поставилися до проблеми, а замість «пошуків крайнього» взяли активну участь в її ліквідації. Сподіваюся, що спільними силами ми якнайшвидше відновимо навчальний процес у школі. 

Опубліковано в Освіта
Вівторок, 12 вересня 2017 13:03

У Вергунах латають ями

На тижні розпочався ремонт ділянки дороги загального користування місцевого значення  Р-10-Вергуни.

Працівники філії «Черкаський райавтодор» здійснюють ямковий ремонт на відрізку автошляху протяжністю 6 кілометрів, що пролягає від ПАТ «Азот» до населеного пункту.

− Наразі працює одна бригада. Ремонт плануємо завершити до кінця наступного тижня, − зазначив директор філії «Черкаський райавтодор» Олександр Рябко.

 Разом з тим, у сільській раді зауважують, вже рік чекають ремонту дороги між Вергунами і Нечаївкою, на яку спрямували майже 250 тисяч гривень за угодою із Черкаським райавтодором СТОВ "Колос". Гроші дорожня служба отримала ще торік в жовтні, а роботи проводити ніяк не збереться. 

Опубліковано в Новини громад

З Черкаського району до зони проведення АТО відправили чергову партію гуманітарної допомоги.

До збору продовольства долучилися районне керівництво, громадські організації, сільські голови Думанців, Хуторів, керівництво СТОВ «Дельта», СПП «Хацьки-Агро», а також депутати обласної ради Доманський. Отець Іоан з Червоної Слободи передав військовим консервацію та солодощі. А працівники і вихованці Леськівських дитячих садків напекли для захисників держави пиріжків.

За інформацією управління агропромислового розвитку РДА на Схід загалом  відправили солодощі, крупи, олію, цукор, згущене молоко, мед, каву, чай, консервацію, питну воду та засоби гігієни.

− Цього разу ми відвідали військовослужбовців-розвідників. Їхня частина дислокується у Бахмачі, але окремі підрозділи несуть службу на лінії фронту. Саме їм ми передали гуманітарну допомогу, − розповідає голова ГО «Об’єднання патріотичних сил», депутат районної ради Олег Деркач.

Окрім цього, заступник голови Черкаської ОДА Костянтин Омаргалієв вручив воякам відзнаками Черкаської ОДА «Холодний Яр» та «Військова розвідка за вільну Україну».

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Вересень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30