З 2 січня по 30 березня 2018 року оголошується приписка до призовної дільниці в м. Черкаси за адресою вул. Хоменка, 19, громадян 2001 року народження. Про це інформують у Черкаському ОМВК.

-         Явці для приписки підлягають всі громадяни, які народилися з 1 січня по 31 грудня 2001 року, постійно або тимчасово проживають на території м.Черкаси та Черкаського району, а також громадяни старшого призовного віку, які не були приписані до призовної дільниці раніше, - зазначає т.в.о.  військового комісара Олег Тимошенко. – Керівники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів мають звільнити від роботи чи навчання юнаків, яким необхідно пройти приписку і забезпечити їх своєчасну явку до військового комісаріату. 

Опубліковано в Новини громад

Центральна районна лікарня приєдналася до сервісу «Поліклініка без черг». Це означає, що ви можете записатися на прийом до лікаря чи дізнатись години роботи всіх спеціалістів поліклініки ЦРЛ через Інтернет.

У Центральній районній лікарні розповідають, щоб отримати можливість записатись на прийом до лікаря за допомогою комп’ютера або смартфону, потрібно зареєструватись на сайті та заповнити кілька пунктів анкети.  

-         Для реєстрації на сайті «Поліклініка без черг» потрібен телефон, ім'я і прізвище, домашня адреса – і одна хвилина часу. Єдиний нюанс – потрібно вказувати поруч із назвою села -  «Черкаси», аби випала наша область.  Після чого система вже пропонує варіанти потрібних лікарів – місце, дату та час прийому. Мобільний телефон є обов’язковою умовою. Бо, наприклад, якщо скасовується прийом у лікаря, то хворим приходять SMS-повідомлення і вони передзвонюють до нас. І ми вже пропонуємо хворим інший час, або іншого лікаря. На один мобільний телефон можна записати до шести чоловік. Коли ви записуєте, то обираєте або прізвище дружини, або прізвище дитини. Це все робиться просто. Достатньо мати елементарні навички володіння комп’ютером,– зауважує завідувач інформаційно-аналітичним відділом Наталія Чекрій.

Медики кажуть, що окрім економії часу, така система має і інші зручності, які будуть впроваджені вже в наступному році, коли комп’ютерами оснастять всі відділення та стаціонар. Приміром, у хворого лікарняний і його треба оглядати в динаміці через три-п’ять днів, дивлячись, яка це форма захворювання. Медсестра його одразу запише і хворому не потрібно буде  знову стояти в реєстратурі до віконця.

-         Для цього внесли зміни у відповідну програму на наступний рік. Таким чином буде комп’ютеризовано 52 робочі місця у всіх відділеннях районної лікарні та стаціонару, - зауважує головний лікар Микола Гуськов. – За сприяння та підтримку в реалізації такого масштабного проекту в рамках медреформи ми дякуємо за співпрацю головам районної адміністрації, районної ради та депутатському корпусу.

Он-лайн реєстрація ще не відмінила звичайний спосіб запису до лікаря. У кого немає можливості записатися через Інтернет, як і раніше можуть звернутися до реєстратури за номером 30-41-52.

-         Комп’ютеризація медичних установ району – це перший етап до впровадження медреформи, - зауважує голова районної ради Олексій Собко. – Нині триває оснащення комп’ютерною технікою робочих місць в медичних установах первинної ланки – амбулаторіях та ФАПах. На черзі створення єдиного медично-інформаційного реєстру – впровадження електронної медичної картки з підключенням її до єдиної бази даних.  Поступово ми підходимо до впровадження сучасної та доступної медицини, як одного із головних пріоритетів розвитку.  

Опубліковано в Медицина
Вівторок, 19 грудня 2017 08:34

Ой хто, хто, Миколая любить…

Під таким гаслом у Чигирині 16 грудня 2017 року відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс міні-мюзиклів Святого Миколая.

        Черкаський район представляв фольклорний ансамбль «Тубіляночка» (керівники Ганна Однорог, Ганна Грицик) Черкаського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, що працює на базі Тубільцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

       Діти побували в резиденції Святого Миколая, де отримали подарунки та багато позитивних вражень.

        Колектив «Тубіляночка» був нагороджений Дипломом учасника фестивалю, Дипломом Переможця фестивалю, а також грошовою премією  (три тисячі гривень) на розвиток  колективу.

-         Ми вдячні адміністрації Тубільцівської ЗОШ за наданий транспорт для поїздки, директору Черкаської районної станції юних техніків Миколі Якименку за фотоматеріали. Дякуємо організатору - голові громадського руху «За процвітання Черкащини» Наталії Нетовкіній за організацію фестивалю, - зауважує керівник ансамблю Ганна Однорог.

Опубліковано в Культура

Календар

« Грудень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31