Підприємцям району розповіли про зміни в податковому законодавстві

П'ятниця, 27 січня 2017 13:46

Представники малого та середнього бізнесу Черкаського району разом з працівниками фіскальної служби, управління Держпраці в Черкаській області, управління Пенсійного фонду в Черкаському районі та районного центру зайнятості обговорили зміни в податковому законодавстві. Це перший семінар в цьому році.

Присутні розглядали важливі питання, пов'язані з діяльністю підприємців.

-         Наше спільне завдання сьогодні з’ясувати всі моменти законодавчого поля, аби малий та середній бізнес міг комфортно працювати в районі, сплачуючи податки до місцевих бюджетів і заробляючи прибутки собі, - зауважив у вступному слові голова районної ради Олексій Собко. – Зокрема, про це нещодавно мовилося й на нараді із сільськими головами.

Зокрема присутнім представникам малого та середнього бізнесу розповіли, що з початку року зі зміною мінімальної заробітної, змінюються і відрахування на неї. Особливо жорстко контролюватиметься законодавчо правильне оформлення найманих працівників, порушення якого потягне відповідні штрафи.

-         Графік планових перевірок підприємств розміщено на офіційному веб-сайті управління Держпраці в Черкаській області. Про них фізичні особи-підприємці будуть повідомлені за 10 днів до початку перевірки. Позапланові проводяться без попередження, - наголосила представник управління Держпраці Ганна Кучер. – Разом з тим, зверніть увагу, що зараз зафіксовані випадки, коли до підприємців приходять шахраї, видаючи себе за інспекторів управління Держпраці, вимагаючи надати їм трудові договори та оплату праці. Якщо у вас виникають сумніви щодо особи інспектора чи правомірності перевірки, то телефонуйте за номером 32-93-70, або 32-93-71. До відома, щочетверга інспектори проводять роз’яснювальну роботу в управлінні.

Про сплату єдиного податку, податку на нерухоме майно та землю, ПДФО та акцизного податку поінформував присутніх головний податківець району Іван Приблуда.

Наприкінці зустрічі представники відповідних управлінь залишили присутнім свої контакти, щоб вони змогли консультуватися з приводу змін в податковому законодавстві.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31