З професійним святом привітали працівників органів місцевого самоврядування

Вівторок, 06 грудня 2016 14:26

Урочистості з нагоди професійного свята відбулися в актовій залі районної ради. Цього дня вітали сільських голів, секретарів сільських рад, депутатів районної та сільських рад, всіх працівників органів місцевого самоврядування, а ще ветеранів самоврядної служби, які все життя віддали роботі в районі.

-         Без сумніву альтернативи місцевого самоврядування на сьогодні немає в рамках децентралізації влади, передача повноважень і ресурсів на місця потрібні не стільки депутатам, скільки самим громадам, які втомилися жити за наказом «згори». Наші люди – гарні господарі, кожен на своїй території добре знає, що потрібно зробити сьогодні, щоб завтра було краще. Маємо прислухатися до громади і діяти в унісон з її побажаннями, - звернувся у вітальному слові до присутніх голова районної ради Олексій Собко.

Цього дня відзначили кращих в органах місцевого самоврядування грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Серед них сільські голови, секретарі сільських ради та ветерани самоврядної служби. Від імені нардепа Сергія Рудика працівників самоврядної служби привітала його помічниця – Оксана Ковтун.

-         Хочу подякувати голові районної ради та очолюваному ним виконавчому апарату районної ради за спільну роботу щодо вирішення життєвих проблем людей, питань соціального захисту населення, нарощування економічного потенціалу, забезпечення нормальної суспільно-політичної ситуації в районі, - зазначив заступник голови адміністрації Петро Коренюк.

Своїх колег-«іменинників» апарат районної державної адміністрації привітав солодким подарунком.

День місцевого самоврядування – це ще й зустріч кількох поколінь.

-         Перш ніж запитати, що держава зробила для нас, ми повинні кожен у себе перепитати, «що я в першу чергу зробив для України, її людей, аби вони жили краще, аніж учора». Я переконаний в тому, що ми пройшли незворотній процес з небуття і майбутнє наслежить нам. Воно буде таким, що пишатимуться ним і ми, і наші нащадки, - каже нинішній сільський голова Тарас Горбенко.

«Міцності дуба Залізняка», молодому поколінню бажає ветеран самоврядної служби, колишній сільський голова с. Сагунівки Іван Жученко, а ще додає:

-         Понад двісті років тому трьом нашим селам – Білозір’ю, Мошнам Ломоватому було надано Магдебурзьке право. Головним органом самоврядування в цих селах був магістрат, а основні функції – піклування про жителів, збір податків, забезпечення порядку і регулювання цін на продукти. Тобто самоврядна служба це традиція вільних людей, котрі не мають над собою володаря, а визнають лише виборних людей, яким довіряють і яких наділяють владними повноваженнями.

Майже щороку працівники органів самоврядування зустрічаються на початку зими. І щороку їх ряди рідіють. Тому цього дня вони згадали колег, які не один рік свого життя працювали пліч-о-пліч з ними на розвиток громад району – це Ночовник Василь Володимирович, Сучило Василь Васильович, Білик Михайло Іванович, Гуриненко Андрій Оксентійович, Пилипенко Володимир Михайлович та інших.

 По завершенню урочистої частини присутні мали змогу насолодитися святковим концертом, який для них підготували творчі колективи району із Свидівка, Яснозіря, Думанців, а сольними виступами аматорів сцени.

 Наталія Усенко

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30