Черкаський район передав допомогу для луганських дітей-сиріт

Понеділок, 07 листопада 2016 13:32

Речі першої необхідності, канцтовари, одяг, продукти харчування та домашню випічку, а також        іграшки для дітей-сиріт з інтернату, що в м. Щастя, збирали учителі та учні всіх загальноосвітніх шкіл району. Минулого тижня все це доправили на Схід активісти ГО «Об’єднання бійців-реформаторів» та ГО «Об’єднання патріотичних сил».

Надати допомогу запропонував боєць батальйону «Айдар» з позивним «Італьянець», який звідти нещодавно повернувся.

-                     Район відгукнувся на цю пропозицію, - розповідає заступник голови адміністрації Петро Коренюк. – До благодійної акції долучилися сільські голови, директори шкіл, керівники місцевих сільгосппідприємств, приватні підприємці та просто небайдужі жителі населених пунктів району, які не лише зібрали все необхідне, а надали й транспорт та паливо-мастильні матеріали до нього, за що висловлюємо їм щиру подяку.

 Вихованці інтернату зараз оселилися в приміщенні адміністрації м. Щастя. «Гостинці» від Черкаського району для них стали справжнім сюрпризом.

-         Найбільше захоплювало, з яким патріотичним настроєм, ентузіазмом, відповідальністю поставилися до цієї пропозиції діти. Вони не лише зібрали цю допомогу, а ще й один поперед одним її вантажили в машину. Їхню потужну силу енергії ми довезли до місця призначення, - ділиться враженнями Вячеслав Малий, один із активістів ГО «Об’єднання бійців-реформаторів».

Громадські активісти планують ще раз доправити допомогу для вихованців інтернату в м. Щастя. Тому, хто не встиг передати зібране в першій черзі, може зв’язатися з управлінням агропромислового розвитку райдержадміністрації, працівники якого займаються збиранням гуманітарної допомоги.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31