Зі Знам’янки в Черкаський район за досвідом

П'ятниця, 22 липня 2016 08:11

У Черкаській області є три спеціалізовані комунальні підприємства, які наразі провадять свою діяльність на лісових територіях, що належали колишнім колгоспам. Як створити у себе подібне підприємство за досвідом до Черкаського району приїхала делегація із Кропивницької (у минулому Кіровоградська) області.

-        Ми вже кілька років не можемо вирішити проблему із управлінням територіями, що належали колишнім колгоспам. Лісосмуги, посадки та невеликі площі лісгосп брати не хоче, відповідно, й охороняти їх нікому. Люди виявляють незаконні вирубки, а відповідальних знайти не можемо. Прийшов час вже розставити всі крапки над «і» в цьому питанні, - каже депутат Знамянської районної ради, помічник-консультант першого заступника голови Кропивницької обласної ради Володимир Мухуров. – В Інтернеті знайшли інформацію про СКП «Райліс».

До сусідів за досвідом приїхали заступник голови Знам’янської районної ради Дмитро Молодченко та депутати районної Олександр Федорченко, Володимир Мухуров, й Кропивницької обласної ради Михайло Могилей.

-        Такий обмін досвідом є дуже позитивним моментом в світлі децентралізаційних процесів, що відбуваються в країні, - переконаний голова районної ради Олексій Собко. – Ми сьогодні єдині в одному прагненні – жити по новому. Як саме вирішувати нам.

В ході зустрічі делегація із Знам’янського району мала змогу ознайомитися із законодавчою базою створення,структурою та виробничою діяльністю СКП «Райліс».  

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30