Працівників поліції, рибоохорони та громадських організацій нагородили за «улов» браконьєрів

Середа, 20 липня 2016 08:25

18 липня у приміщенні відділення патрульної поліції Черкас, що знаходиться по вул. Лесі Українки, керівники району нагородили головних державних інспекторів Черкасирибоохорона та інспекторів патрульної поліції 5-ї роти управління патрульної поліції у м. Черкаси грамотами районної державної адміністрації за результативну боротьбу з браконьєрством, незаконною торгівлею водними ресурсами та іншими порушеннями правил рибальства у період проведення операції «Нерест-2016».

-         У проведенні заходів були задіяні працівники поліції, рибоохорони та громадськість. Проводилися профілактичні заходи на ринках населених пунктів району. Правоохоронці припиняли незаконну торгівлю водними ресурсами та браконьєрськими знаряддями лову риби, установлювали джерела надходження та постачальників незаконно виловлених водних ресурсів. Перевірялися також місця стоянок плавзасобів та їх власники на причетність до незаконного вилову риби. Окрім того, «на гарячому» відловлювали і самих браконьєрів, - зазначив Петро Коренюк, подякувавши всім за співпрацю у відповідальний період.

За інформацієї Черкасирибоохорони, лише протягом цьогорічного нересту державні інспектори вилучили понад 1140 знарядь лову, заборонених для любительського та спортивного рибальства. За порушення правил рибальства до адміністративної відповідальності притягнуто 673 особи, за грубе порушення — 201 особу, за порушення порядку придбання та збуту водних біоресурсів — 53 громадянина. Відповідно стягнено понад 37,7 тисячі штрафів. У період нересту спільно з працівниками поліції складено 13 матеріалів з ознаками  злочину, передбаченого ч.1 ст.249 КК України. По цих кримінальних справах, які внесено до ЄРДР, нараховано збитків на загальну суму понад 407 тисяч гривень.

-         Працівники Черкасирибоохорони активно співпрацювали з представниками громадських організацій, спільно з якими було викрито 324 правопорушення, затримано 71 порушника, нараховано збитків на суму майже 27 тисяч гривень. Окремо хотілося б відзначити ГО «Автомайдан-Черкаси», представники якого найбільше сприяли виявленню порушень у сфері рибальства, - зазначив голова районної ради Олексій Собко.

-         Наскільки охорона водних біоресурсів є справою державної ваги і хто відповідальний за рибні запаси країни й області, показав цьогорічний нерест. Так, Держекоінспекція в Черкаській області провела 48 рейдів на водоймах області, її працівниками складено 82 адміністративних матеріали, з яких 22 направлено до суду, вилучено 449 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 173 заборонених знаряддя лову. Сума накладених штрафів становить 2414 гривень, до відділів поліції передано 7 справ з ознаками злочину. За період нересту працівниками поліції проведено 95 рейдів, складено 37 матеріалів стосовно незаконного заняття рибодобувним промислом, вилучено 750 кілограмів водних біоресурсів та 46 заборонених знарядь лову. У сфері збереження водних біоресурсів у період весняно-літньої заборони Черкасирибоохорона активно співпрацювала з сільськими головами населених пунктів, розташованих на узбережжі Кременчуцького водосховища, нашій роботі також сприяли районні ради та райдержадміністрації, - повідомив в.о. заступника начальника Черкасирибоохорони Дмитро Гаврилов.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31