Допомога – більше, ніж слово

Четвер, 14 липня 2016 17:11

За півроку у стаціонарному відділенні Терцентру оновили ліжка та матраци, придбали промислову пральну машину, провели ремонт у спальних кімнатах, побудували сховище для зберігання твердого палива та вже встигли заготовити 15 складометрів дров.

-         Наразі навантаження на одного соціального працівника становить в середньому 14 осіб, - каже директор терцентру Валерій Вишиваний. – За цією цифрою люди, які чекають щирого слова та елементарної уваги. Наші працівники дуже сумлінні і не рахуються зі своїм часом. Не шкодуючи сил, вони дарують тепло своїх сердець одиноким та знедоленим.

Їх кількість порівняно з минулим роком зменшилася, бо люди, які проживають у Білозір’ї та Ірдині, тепер перейшли під опіку новоствореної громади.

Наразі на стаціонарі, що в Лозівку, перебувають 38 підопічних. Це переважно одинокі престарілі та хворі люди, які не можуть про себе подбати. Для них цьогоріч придбали обнови, а ще з керівником ДП «Перемога Нова» домовилися про щоквартальне постачання курячого м’яса та яєць.

 - Дбають про нас тут добре, шанують, – каже Надія Іванівна Водопоєнко, яка в стаціонарному відділенні мешкає 12 років. – За все життя не знала стільки ласки та уваги, не чула стільки хороших слів. Звичайно, родину нічим не заміниш, але добре, що є такий заклад, де одинокі можуть дожити віку. Тут працюють чуйні та добрі люди. Директор приїде кілька разів перепитає, чи нас тут не ображають. Ні разу не пожалкувала, що я тут. Ліжко є, вода, телевізор. І годують добре, і перуть. Цього року умови проживання ще й поліпшилися – зробили у палатах капітальний ремонт, встелили новенький лінолеум, вікна замінили. Чого ще треба.

- Для безпеки підопічних потрібно встановити ще автоматичну пожежну сигналізацію та провести обробку дерев’яних конструкцій вогнетривким покриттям, завершити добудову адміністративно-господарського приміщення у стаціонарному відділенні. А ще потрібно придбати 29 велосипедів для соціальних працівників для полегшення обслуговування підопічних у населених пунктах, - знає відповідь на це питання Валерій Вишиваний.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31