Шахісти району серед переможців Чемпіонату України з розв’язування шахових композицій

Понеділок, 16 травня 2016 10:45

Василю Крижанівському із Червоної Слободи не вистачило лише півбала для того, аби отримати золото, а тринадцятирічна Аліна Божко з Білозір’я здобула його у номінації «Юніор».

Минулого тижня у санаторії «Світанок», що у Свидівку відбувся 30-ий ювілейний чемпіонат України з розв’язування шахових композицій. Його учасниками стали шахісти зЧеркаської, Харківської, Полтавської, Вінницької та Донецької областей. Двоє шахістів приїхали на змагання з окупованої території - Горлівки та Ясинуватої. Відвідали чемпіонат та взяли участь у грі і представники Польщі: очільник осередку шахових композицій у Варшаві, дитячий тренер та член збірної Польщі з шахових композицій Рішард Круліковський та його партнер, що недавно захопився шахами, Марчін Колодзієвський.

-         Поляки – одні з найсильніших у світі в розв’язуванні шахових задач. Рішард Круліковський уже вдруге відвідує шаховий турнір в Україні, а через тиждень ми з ним візьмемо участь у чемпіонаті Литви, що відбудеться у Клайпеді, - каже голова комісії з шахових композицій при федерації шахів України Валерій Копил.

Змагання відбувалися між командами та окремими гравцями. Серед команд найкраще показала себе і посіла І місце команда Полтавської області, на ІІ місці – Дніпропетровська область, ІІІ місце зайняла команда Харківської області. У грі між окремими гравцями золото здобув міжнародний гросмейстер Олексій Соловчук з Полтавщини, срібло дісталось представникові Черкаського району Василеві Крижанівському, бронзовою медаллю нагородили полтавчанина Володимира Куриленка.

Наймолодшою учасницею змагань стала тринадцятирічна Аліна Божко з Білозір’я, яка й здобула золото у номінації «Юніор», а найстаршим –  Микола Пархоменко з Вінницької області, якому нині 79 років.

Привітав та нагородив дипломами переможців заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк.

-         Подібні заходи– це стимул для наших спортсменів розвиватися та рухатися вперед, а для району – потенціал для залучення інвестицій та сфера розвитку, - висловив він переконання. – Дуже вдалими були виступи наших шахістів. Відрадно, що на зміну аксакалам шахових композицій приходить юне покоління.

Юлія Савченко

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31