До Дня Перемоги ветерани району отримають матеріальну допомогу

Четвер, 05 травня 2016 11:10

Для цього спільні зусилля об’єднали сільські голови та підприємці.

-         Першими відгукнулися на пропозицію допомогти сільські голови Будище, Свидівка, Софіївки, Вергунів, Лесьок, Геронимівки та Чорнявки. Вони виділили кошти на реалізацію заходів районної програми «Турбота». За ці гроші ми плануємо поліпшити матеріальні й побутові умови проживання підопічних стаціонарного відділення, що в Лозівку. Зокрема, зробити ремонт кімнат відпочинку, доудувати ритуальну кімнату, а також складські приміщення, - розповідає заступник директора Терцентру Володимир Васильченко.

Окрім того, підопічні стаціонарного відділення з нагоди Великодніх свят та Дня Перемоги отримають продуктові набори, які для них підготували керівники місцевих підприємств та товариств, зокрема, ДП «Перемога Нова», ПРАТ Фрау «Марта», СТОВ «Колос» , ТОВ «Агро - Стар», ТОВ АПК«Маїс», СТОВ «Зоря», ФОП Сидоренко В.Л.,  ФОП Дзюба Г.А., ФОП Собко А.О., ФОП Лузан Т.Б., ФОП Бойко Т.Д., ФОП Бойко Т.Д., ФОП Степаненко Т.І., ФОП Шевчук П.О., ФОП Ситник О.О.

-         Це люди, які відгукуються першими на будь-яке прохання. А для одиноких людей стають майже другою родиною, - каже Володимир Степанович.

а. З нього виготовляють щітки для побілки дерев і т.д. Та більшою проблемою, кажуть закревчани, є підприємство, що знаходиться поруч і зі ставком, і з хутором. Там підприємці виготовляють у бочках деревне вугілля – і сморід, який включає всю таблицю Менделєєва, більше надокучає хуторянам. Екологічна служба лише факт констатує, а люди продовжують дихати викидами, бо підприємці дозволи отримали на 25 років наперед. До речі, вони провадять там свою діяльність вже 15 років, а податки стали платити лише два роки тому. Торік в сільську раду додатково прийшло 12 тисяч гривень, цьогоріч може бути й 17 тисяч. Для закревчан підприємці готові й дороги полатати і освітлення провести, проте останні хочуть лише дихати чистим повітрям. Сільський голова їх підтримує, бо погоджень на приватизацію виділеної для них в області землі не дає.

 

-         Ось тут потрібно в набат бити. Бо знову ж таки органи місцевого самоврядування не можуть прийти і заборонити проводити підприємницьку діяльність, бо землі за межами населеного пункту, - каже сільський голова.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30