Як працює твій депутат

Середа, 20 квітня 2016 08:05

Микола Гуськов, депутат районної ради, БПП«Солідарність»:

-         Основним напрямком моєї діяльності є забезпечення матеріально-технічної бази та підвищення авторитету медичних закладів району та їх працівників. Як депутат у своєму селі, я беру участь у всіх заходах, відвідую засідання виконавчого комітету та сесії. Жителі села постійно до мене звертаються, мої двері завжди відчинені. Я готовий до співпраці не тільки у дні прийому, а й в інші дні. Найчастіше звертаються з питаннями медичного забезпечення та надання медичної допомоги.

Ольга Іващенко, депутат районної ради, «Народна партія»:

-         Оскільки я завідувач дитячого садка, то проблеми дошкільної освіти мені найближче. Ними і опікуюся в першу чергу. Зовсім недавно у дитячий садок провели Інтернет. Зараз шукаємо спонсорів, аби у там оновити систему опалення. З працівниками закладу провели благоустрій прилеглої території, а також взяли участь в озелененні села. Намагаюся допомагати установам та організаціям вирішувати ті чи інші питання.

Іван Ляшевський, депутат районної ради, БПП «Солідарність»:

-         Останній рік був досить складним як для населення в цілому, так і для окремих господарств. Продукція впала в ціні у 2,5 разу, що відчутно ускладнило роботу. Є господарства, які взагалі закрилися. Я у свою чергу роблю все можливе, щоб зберегти робочі місця на звірогосподарстві, шукаю нестандартні підходи та фінансування. Це забезпечує певний результат, і обсягів виробництва ми не знизили. Мене, як депутата, хвилює стан доріг, оскільки кожного дня по закінченню робочого часу ми розвозимо людей, і це процес не з приємних. Я тісно співпрацюю зі свидівоцьким сільським головою Світланою Вовк, разом шукаємо резерви, щоб поповнити бюджет сільської ради та вирішити проблеми села. Зараз, на жаль, депутати районної ради мають обмеження у своїх повноваженнях. Тому розяснюємо людям, що потрібно громади укрупнювати, аби мати реальний ресурс для вирішення всіх питань. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30