Як можна утеплитися за рахунок держави?

Понеділок, 11 квітня 2016 10:42

Частину відсотків за користування «теплими» кредитами відшкодують з районного бюджету. За Програмою з енергоефективності на це у поточному році передбачено 8 тисяч гривень.

На тлі зростання тарифів на газ та електрику держава продовжує шлях до підвищення енергоефективності будинків та квартир.

-         Так, взяти пільговий кредит через Ощадбанк або Укргазбанк жителі району можуть на радіатори опалення, регулятори температури повітря, на вікна та балконні двері з енергозберігаючим склом, на лічильники гарячої та холодної води і електричної енергії (плюс на відповідне додаткове обладнання і матеріали для встановлення, але не на оплату робіт). Також можуть розраховувати на компенсацію за кредитом на обладнання і матеріали для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель, вікон та дверей загального користування та фундаментів. А власники приватних будинків ще й на теплонасосну систему або систему сонячного теплопостачання для опалення та гарячого водопостачання, і на рекуператори тепла вентиляційного повітря, - каже начальник управління економіки адміністрації Володимир Гуня. - З державного бюджету одноразово буде відшкодовуватися частина суми кредитів. З місцевого –  частина відсотків за цими кредитами. У районному бюджеті відповідно до Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв на це передбачено 8 тисяч гривень.

За роз’ясненнями механізму кредитування можна звертатися в управління економіки. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30