Учасників АТО забезпечуватимуть житлом через пільгові кредити

Понеділок, 11 квітня 2016 08:48

Кредит надається учасникам АТО та членам їх сімей на будівництво та придбання житла терміном до 30 років за умов перебування кандидата на квартирному обліку та підтвердження його платоспроможності. За наявності кредитних ресурсів, безповоротна фінансова допомога на оплату першого внеску у розмірі 20% вартості житла надається з місцевого бюджету.

Програма спрямована на поступове, соціально ефективне та виважене розв’язання гострої проблеми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у спосіб пільгового житлового кредитування.

-         З’ясувалося, що на рівні району єдиного обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, немає. Тому закономірно виникло питання, кому ж першому надавати пільговий кредит, - каже депутат районної ради, ВО «Черкащани» Володимир Шимановський. – Поки до управління праці та соціального захисту звернувся один учасник АТО зі Степанок, однак я впевнений, що більшість просто недостатньо поінформовані про умови пільгового кредитування.

-         Сільські ради мають сформувати списки учасників антитерористичної операції, які потребують поліпшення житлових умов  та передати його в управління праці та соціального захисту. Фахівці управління зведуть його в єдиний облік квартирної черги, причому з урахуванням ступеня пільг, які має кожен зі списку. Лише після цього комісійно можна вирішувати, хто буде першим чи другим, - каже заступник голови районної ради Сергій Степанюк.

Відтак, члени президії завернули програму на доопрацювання. А депутати районної ради закликають учасників АТО та членів їхніх сімей, яким потрібне житло, звертатися в сільські ради, аби на рівні району потім можна було сформувати відповідну чергу.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31