«І ні в чому собі не відмовляйте»: бюджет-2021 Черкаського району 100 тисяч гривень

Вівторок, 22 грудня 2020 14:13

На третій позачерговій сесії Черкаської районної ради VIII скликання депутати райради затвердили районний бюджет Черкаського району на 2021 рік, внесли зміни до ряду рішень районних рад, які знаходяться в процесі ліквідації, та передали школи і лікарні об’єднаним територіальним громадам.

Зокрема, внесли зміни до рішень про районні бюджети Смілянського, Канівського, Чигиринського, Корсунь-Шевченківського, Городищенського та Черкаського (в колишніх його адмінмежах) районів, які викликані перерозподілом коштів в межах кошторисних призначень. Інакше кажучи, зміни, які вносилися в кошториси видатків, враховуючи звернення головних розпорядників коштів, необхідні для розрахунку з працівниками, які будуть звільнені в кінці цього року.

Щодо бюджету на 2021 рік, то, за словами начальника фінансового управління Черкаської РДА Ганни Шокот, при його формуванні враховувалися вимоги ЗУ «Про Державний бюджет України на 2021 рік», бюджетного та податкового законодавства України. Відтак, у 2021 році районний бюджет виключено із системи горизонтального вирівнювання, це означає, що базова дотація та освітня субвенція районному бюджету не передбачені.

-        Значна частина доходів районного бюджету, зокрема 60% ПДФО передано до місцевих бюджетів територіальних громад. До складу джерел доходів районного бюджету на 2021 рік будуть зараховані податки і збори, передбачені статтями 64-1 та 69-1 Бюджетного кодексу України. Розрахунок доходів здійснено відповідно до норм чинного податкового та бюджетного законодавства. Обрахунки здійснені з урахуванням змін норм законодавства, які набувають чинності в наступному році. У зв’язку з цим обсяг доходів районного бюджету на 2021 р. становить 115 тисяч гривень, з них 100 тисяч загального фонду та 15 тисяч спеціального фонду, - повідомила вона. – Доходи сформовані з таких джерел надходжень: податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності, частина чистого прибутку комунальних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до відповідного місцевих бюджетів, адміністративний збір з державної реєстрації речових прав на рухоме та нерухоме майно, надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності, та інші надходження. Спеціальний фонд сформований за рахунок податку на землю від юридичних та фізичних осіб, які орендують приміщення районної ради. Районний бюджет на 2021 р. по видатках складено відповідно до вимог ст. 91 Бюджетного кодексу України з урахуванням наявного фінансового ресурсу, вимог програми цільового бюджетування у сумі 115 тисяч гривень. Видатки районного бюджету на 2021 р. передбачені лише по головному розпоряднику коштів – на утримання апарату районної ради. Запропонований обсяг бюджетних призначень не дає можливості районній раді в повній мірі регулювати питання, пов’язані з поточним функціонуванням районної ради та утриманням приміщення.

Просити субвенцію на утримання районної ради депутати вирішили в області, направивши відповідне звернення до Черкаської ОДА.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Січень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31