Мошнівським дітлахам подарували власну «Веселку»

Середа, 15 липня 2020 10:07

У мікрорайоні «Ревки», що в Мошнах, на розі вулиць Шкільна та Анатолія Синчака, облаштували дитячий майданчик. Тепер під «Веселкою» має бути цікаво і дітям, і дорослим, адже зводили її власноруч жителі села під патронатом члена ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександра Воскобойніка та сільського голови Богдана Шкарбути.

Односельці не втомлюються нахвалювати своїх сусідів – родини Ігора та Анастасії Щербак, Олександра та Оксани Пономаренко, Володимира та Дар’ї Остахових, - які втілити мрію і своїх, і сусідських дітей мати власний дитячий майданчик, місце для відпочинку, де можна дітям погратися, а батькам – погомоніти.

Варто зазначити, що їхню ініціативу одразу підтримав сільський голова Богдан Шкарбута, допомігши визначитися із місцем облаштування. Задум був, бажання і готовність власноруч облаштувати привабливе та комфортне місце для відпочинку дітей – теж, залишилося питання за фінансуванням. Вирішити його допоміг член ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ», директор ТОВ «НВФ «Урожай» Олександр Воскобойнік та депутат Черкаської районної ради, голова фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Володимир Шимановський, які завжди підтримують активну та ініціативну молодь. До Дня захисту дітей ініціатори будівництва отримали 5 тис. грн від Олександра Анатолійовича на придбання фарбувальних матеріалів та дерев’яних складових на паркан.

-        Маючи багато друзів, знайомих, сусідів, кумів, які радо відгукнулись на пропозицію разом творити добро, – робота закипіла. Ні дощова погода, ні неймовірна спека не завадила молоді активно включитись в роботу та через півтора місяці наполегливої праці, при всебічній підтримці небайдужих, врешті облаштувати місце для розваг своєї малечі, - розповідає директорка Будинку культури, очільниця громадської приймальні Черкаської районної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в с. Мошни Леся Гаврилюк.

І ось, 8 липня, у Всеукраїнський день сім’ї, відбулося урочисте відкриття новозбудованого майданчика. Подяками за небайдужість до громадського життя нагородили ініціаторів та активних учасників будівництва, дітки отримали подарунки та солодощі, а гості свята, молодь з християнської організації «Нові вершини», провели для них веселі ігри та розваги. Всіх гостей заходу смачною козацькою кашою пригощав депутат райради Володимир Шимановський, а смачними варениками – односельці.

Варто додати, що Анастасія Щербак з нагоди Дня молоді отримала Подяку Черкаської обласної ради, як активний член молодіжної організації Черкаського району «МОЛОДІ ЧЕРКАЩАНИ». Нагороду їй особисто вручив голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Серпень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31