Сергій Рудик отримав від Черкаської єпархії ПЦУ грамоту «на служіння українському народу»

Понеділок, 18 листопада 2019 11:08

Нарешті завершилася епопея із визнанням переможця виборів по 198-му виборчому округу Сергія Рудика народним депутатом України. Минулого тижня після прийняття присяги він отримав постійне посвідчення народного депутата та картку для голосування.

Із нагоди цієї події Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан (Яременко) відзначив Сергія Рудика Благословенною грамотою Черкаської єпархії ПЦУ та побажав достойно звершувати служіння народного депутата. А також вручив благословенну грамоту від Його Блаженства Епіфанія помічнику народного обранця – Андрію Мельничуку.

-        Виборчий процес, що затягнувся на кілька місяців, завадив не тільки мені вчасно зайти в парламент, а й отримати свою заслужену нагороду одній достойній людині. Ще 3 серпня, перебуваючи в Суботові на Чигиринщині, кілька членів моєї команди отримали благословенні грамоти Його Блаженства Епіфанія «за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом». Не зміг бути присутнім на врученні лише Андрій Мельничук, який у цей час у Смілі контролював, аби махінатори від «слуги» не спотворили уточнюючий протокол, що саме готувався до підписання. Та, як кажуть, «зірка знайшла свого героя». І ось Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан Яременко таки вручив Андрію його довгоочікувану нагороду. Не залишився без відзнаки і я. Відтепер стіни мого кабінету прикрашатиме благословенна грамота Владики «на виконання делегованих повноважень на служіння українському народу»! – зазначив Сергій Рудик.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Квітень 2021 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30