У Геронимівці з’явився «Сквер троянд»

Понеділок, 27 травня 2019 12:02

У Геронимівці, що входить до Руськополянської ОТГ, відкрили спортивний майданчик. На тренажерах, які облаштували в центрі села, тепер можуть займатися всі охочі.

Новенькими спорудами вже зацікавилася малеча. Хлопці і дівчата жваво бігають поміж металевих конструкцій і випробовують їх у роботі. Втім, приходити сюди можуть і дорослі.

- Незабаром обладнаємо ще й дитячий майданчик. Його вже закупили, залишилось лише встановити, - каже в.о. старости села Василь Харченко. – Загалом, плануємо зробити тут справжній райський куточок, де селяни зможуть і відпочити і з користю провести час. Люди давно про це просили. Назвати цей сквер вирішили «Сквером троянд», бо хочемо висадити тут багато трояндових кущів, вічнозелених дерев та інших квітів, зробимо красиві доріжки. А ще тут буде фонтанчик. Інакше кажучи, роботи ще багато.

 Вартість майданчика – 100 тисяч гривень. Кошти на нього виділили за поданням народного депутата Владислава Голуба з державного фонду соціально-економічного розвитку. Геронимівчани зізнаються – давно мріяли про таке місце відпочинку, тому і звернулися до свого депутата, аби той посприяв його облаштуванню. Загалом, це вже третій спортивний майданчик з початку року, встановлений за сприяння депутата на території його округу, а найближчим часом планується відкриття ще десятьох.

Очільник Руськополянської громади Олег Гриценко каже, що нардеп допомагає громаді в різних питаннях. Так, нещодавно, завдяки роботі команди Владислава Голуба, у власність громади повернуто Геронимівський будинок культури, який доти занепадав у приватній власності. Для творчих колективів будинку культури незабаром придбають музичний центр, а у місцевій школі скоро з’явиться поле для гри у міні-футбол.

Тішаться жителі села і новою дорогою від Черкас до Геронимівки. Ще недавно вони змушені були перекривати рух транспорту, аби добитися справедливості і якісного ремонту цієї дороги. Тоді депутат теж взявся допомагати - особисто ходив на зустрічі в Кабміні, де вирішувалися ці питання.

- Радію з того, що спільними зусиллями нам вдалося отримати бажане, - звернувся до присутніх нардеп. – Нині по дорозі до міста ніхто вже не губить колеса в ямах, добиратися до Черкас стало швидше і комфортніше. Незабаром нанесуть розмітку і матимемо чудову дорогу.

Геронимівчани ж кажуть: боролися за це довго, однак результатом дуже задоволені.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Листопад 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30