Які підприємства Черкаського району перевірятиме Держпраці цьогоріч?

Вівторок, 29 січня 2019 09:18

Упродовж 2019 року Управління Держпраці в Черкаській області планує перевірити понад 600 суб’єктів господарювання. Серед них 7 великих підприємств та кілька ФОПів по Черкаському району.

Управління оприлюднило Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) на поточний рік зі змінами на офіційному сайті. Так, серед тих, кому слід очікувати на перевірку фахівців Держпраці щодо додержання законодавства у сферах промислової безпеки, охорони та гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, а також додержання законодавства у сферах зайнятості населення, зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю – ДП «Перемога Нова», СТОВ «Ломовате» у травні, СТОВ «Маяк» у червні, ТОВ «Науково-виробниче об’єднання «Зубр» – у липні, ТОВ «Автозаправний комплекс «ОКТАН» – у серпні, СТОВ «Дубіївка Нова» – у листопаді, ТОВ «Автогазінвест» – у грудні. Окрім того, будуть перевіряти приватних підприємців у Геронимівці та Червоній Слободі.

Разом з тим, Управління Держпраці у Черкаській області попереджає суб’єктів господарювання про вірогідність телефонних дзвінків невідомих осіб до підприємств, установ та організацій, де заплановано проведення планових перевірок. Шахраї під виглядом інспекторів Управління вимагають у підприємців гроші, обіцяючи провести перевірку «без значних штрафів і неприємностей».

– У разі виникнення підозри, роботодавець може звернутися для підтвердження повноважень головних державних інспекторів до сектору управління персоналом Управління Держпраці у Черкаській області за телефоном (0472) 36-21-78, – наголошує начальник Управління Держпраці у Черкаській області Олена Лазарєва. – З метою захисту від неправомірних перевірок потрібно зафіксувати дані службових посвідчень (ПІБ, посаду, номер посвідчення, дату видачі, термін дії, орган, який його видав), при відмові ж такого «інспектора» – викликайте поліцію.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Березень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31