Перевірте поштові скриньки та термін дії електронного цифрового підпису

П'ятниця, 02 лютого 2018 15:01

Як підготуватися до електронного декларування та правильно вказати інформацію про доходи, отримані у 2017 році, аби не бути занесеним до Єдиного реєстру осіб притягнутих до відповідальності за корупційні правопорушення, сьогодні навчали управлінців та працівників органів місцевого самоврядування Черкаського району.

-         Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» до 1 квітня особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування зобов’язані подати інформацію про доходи, одержані за 2017 рік, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларації за формою, яку визначає Національне агентство, - нагадав, відкриваючи семінар голова районної ради Олексій Собко.

Як це зробити присутнім розповіла спеціаліст юридичного відділу апарату районної ради Ірина Гриценко та спеціаліст відділу цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної-роботи, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Андрій Білоус.

-         По-перше, перевірте адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також термін дії та працездатність вашого електронного цифрового підпису для роботи з Реєстром, - зауважила Ірина Василівна. – Указ Президента України №133/217 ввів в дію Рішення Ради національної оборони України про заборону ряду російських інтернет-ресурсів. Серед заборонених: сервіси mail.ru, yandex.ru Якщо торік ви в персональних даних вказували електронну адресу, зареєстровану на подібних сервісах, то змініть її. Як це правильно зробити, ви зможете знайти в розділі «декларування» на сайті Національного агентства.

Аби достовірно вказати інформацію про своє майно та доходи в декларації, управлінцям порадили скористатися послугами Єдиного державного реєстру нерухомого майна, транспортних засобів, отримати довідки про доходи у податковій та пенсійному фонді та ін.

-         За несвоєчасне подання декларації наступає адміністративна відповідальність, а за те, що взагалі її не подали, – кримінальна. При цьому в будь-якому випадку особа буде внесена до Єдиного реєстру осіб, притягнутих до відповідальності за корупційні правопорушення. А значить при спробі в подальшому влаштуватися на роботу в державну установу чи в органи місцевого самоврядування будуть проблеми. Результати спецперевірки покажуть, що особа, яка претендує на певну посаду, значиться в реєстрі корупціонерів. І ніхто не стане розбиратися, чи це була просто помилка при заповненні декларації, чи незнання,  - зауважив прокурор Черкаської місцевої прокуратури Максим Лисик. - Торік за результатами роботи Черкаської місцевої прокуратури до управління захисту економіки було скеровано 32 матеріали, за результатами яких станом на 31 грудня 2017 року було складено та направлено до суду 22 протоколи. Загалом за результатами перевірок декларацій по області за недостовірні дані чи не внесені вчасно зміни до декларації притягнуто до відповідальності 4 тисячі осіб. 

Телефони «гарячих» ліній, електронна адреса НАЗК:

 (044) 200 06 94 — технічна підтримка щодо роботи системи

 (044) 200 06 88 — телефон «гарячої» лінії

 (044) 200 08 29 — питання щодо заповнення декларацій)

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. — електронна адреса

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Грудень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31