У Черкаському районі працюють над українсько-німецьким проектом енергоефективності

Середа, 10 січня 2018 13:42

Фахівці районної адміністрації, Агенції регіонального розвитку разом із партнерами німецького міста Гота працюють над проектом енергоефективності у населених пунктах Черкаського району.

Нагадаємо, домовленості щодо співпраці були досягнуті торік під час офіційного візиту німецької делегації з району та міста Гота в Черкаський район.  Тож попереду навчання, обмін досвідом, і власне, реалізація енергозберігаючих заходів. І перші результати очікують вже впродовж цього року.

Для Черкаського району, зазначають владники, питання впровадження сучасних технологій в енергетиці нині надважливе.

-         Торік стояло питання визначити відповідальну особу, яка займатиметься розробкою енергостратегії району, - зауважив голова адміністрації Анатолій Яріш. – Нині маємо професіонала в цій справі обласного рівня. Це енергоаудитор Агенції регіонального розвитку Антон Нємєц. Наразі ми готуємо пропозиції до проекту енергоефективності в Черкаському районі, тому всі поради, діалоги та обговорення в цьому напрямку з німецькими партнерам для нас важливі та актуальні.

Тож найближчим часом фахівці складуть план сталого розвитку, який презентують міжнародним організаціям. Німецькі партнери зазначають, що зацікавлені у такому співробітництві, адже для них важливо, аби Україна інтегрувалася в Європу, де концепт впровадження енергоефективних заходів, збереження довкілля, застосування відновлювальних джерел енергії є базовим у розвитку. Відтак, адміністрація міста Гота найближчим часом готова зустрітися з делегацією управлінців Черкаського району, аби вже детально обговорити всі пункти спільного проекту.

-         Комплексний підхід впровадження системи енергоефективності у Черкаському районі надасть змогу не тільки заощаджувати чималі кошти при оплаті за енергоносії, а й допоможе створити комфортні умови для жителів району, адже енергозберігаючі технології застосовуватимуть в різних сферах, – зауважив голова районної ради Олексій Собко.

Наталія Усенко

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Лютий 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28