Для категорійних дітей районні владці подарували «Країну свят»

Понеділок, 04 грудня 2017 13:04

Спробувати себе у ролі кухаря, продавця чи лікаря, пострибати на батуті та покататися на гірках та каруселях, танцювати з «фіксиками», поласувати солодощами, а ще отримати подарунки змогли сьогодні  в дитячому розважальному центрі «Країна свят» ТЦ «Гранд-маркет» більше сотні  категорійних дітей.

Саме свято для 130 дітей-інвалідів та дітей-сиріт Черкаського району організувала голова Черкаського районного комітету багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів Ніна Вурсіченко за сприяння керівництва району, а також благодійної допомоги нардепів Владислава Голуба, Сергія Рудика, та ГО «Сини Черкащини».

-         Я вдячна всім, хто допоміг організувати свято для дітей, на долю яких випали дорослі випробування, - звернулася до присутніх Ніна Вурсіченко. – 10 тисяч гривень на подарунки для дітей та продуктові набори для родин спрямували депутати районної ради з районного бюджету. Ще частину коштів для придбання продуктових наборів надали  народні депутати, а завдяки волонтеру Сергію Лимаренку, який домовився з власниками такого прекрасного розважального центру, наші діти на кілька годин поринули у казку.

6-річна Сніжана з Яснозір’я в розважальному центрі вперше. Дівчинка в захваті від гірок, лабіринту, каруселі, а найбільше захоплення від батуту.

Сурайо Ткаченко з Лесьок на свято привезла свого 6-річного сина Максима.

-         Ми вже вдруге беремо участь в подібних заходах, які організовує Ніна Миколаївна. Для дітей – це свято і маса задоволення, для нас, батьків,  – це можливість зустрітися, поділитися своїми проблемами, знайти підтримку та розраду один в одного, - ділиться враженнями жінка.

Розважався з дітьми і голова адміністрації Анатолій Яріш.

-         Як батько двох дітей, я дуже добре розумію емоції та відчуття батьків, які привели сьогодні сюди дітей. Діти  - задоволені, а батьки – щасливі. Ми ставимо собі за завдання, щоб так було не лише у визначені дні, а завжди, - зауважив керівник району.

Всі дітки, які брали участь в заходах, в подарунки отримали іграшки. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Лютий 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28