Двом учасникам АТО Черкаського району придбали житло

П'ятниця, 24 листопада 2017 16:03

Інваліди війни ІІ групи з Ірдині та Свидівка, які брали участь в антитерористичній операції та потребували поліпшення житлових умов цьогоріч придбали квартири в Черкасах за кошти державної субвенції. Про це під час засідання колегії райдержадміністрації повідомив начальник управління Сергій Коваль.

-         Загалом на обліку в управлінні перебуває майже 600 учасників антитерористичної операції, 505 з них мають статус учасника бойових дій. Вони користуються державними програмами забезпечення санаторно-курортними путівками, їх професійної та  психологічної реабілітації, відшкодування пільги на оплату житлово-комунальних послуг та іншими пільгами, на які впродовж лише 10 місяців поточного року з державного бюджету використано 5 мільйонів гривень, - повідомив управлінець. – Приміром, впродовж року санаторно-курортними путівками забезпечено 19 учасників АТО та одного інваліда війни на загальну суму 124,9 тисяч гривень. шість учасників АТО пройшли професійне навчання в ТСОУ і отримали посвідчення водія різних категорій. За рахунок субвенції з державного бюджету двох учасників АТО, які мають статус інваліда війни придбали житло в Черкасах. Звернень від інвалідів війни І та ІІ групи за компенсацією для придбання житла більше не надходило.

Окрім державної підтримки, для забезпечення додаткових соціальних гарантій учасникам АТО  спрямовуються кошти з районного бюджету. Це, зокрема, виплати одноразової грошової допомоги, яких у поточному році проведено на 40 тисяч гривень. Ще по одній тисячі гривень грошової допомоги отримали родини загиблих учасників АТО. До речі, за словами посадовця, у наступному році цю суму збільшать до 3 тисяч гривень. На умовах співфінансування районного з обласним бюджетом у поточному році в санаторії «Мошногір’я» оздоровилися 6 учасників бойових дій. За рахунок коштів районного бюджету надаються пільги з послуг зв’язку.

-         Наші учасники бойових дій та інваліди війни з числа учасників АТО за рахунок коштів перевізників можуть щоденно їздити в приміських автобусних маршрутах загального користування безкоштовно, - наголосив Сергій Коваль.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Липень 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31