Керівники району вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні

Вівторок, 21 листопада 2017 16:50

Голова адміністрації Анатолій Яріш та голова районної ради Олексій Собко взяли участь в церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Будищах.

 Керівники району разом з учнями місцевої школи, представниками органів місцевого самоврядування та громадськістю села встановили лампадки, поклали квіти до підніжжя пам’ятника Героям Небесної Сотні, а також хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять.

 Що для них означають слова «гідність та свобода» говорили діти - учасники команди «Мошногірські яструби», цьогорічні переможці обласного етапу «Джури» та учасники національного-патріотичного вишколу «Нащадки вільних». Вони ж презентували і постановку з нагоди пам’ятної дати.

 -         Сьогодні на сцені переплелися долі вояків, які виборювали свободу під Крутами, та хлопців, що поклали своє життя в перші години протистояння на Майдані. Тут зустрівся загиблий батько із ще ненародженим сином, тут дитя, яке рятувалося з охопленого війною Донбасу, згадувало рідну домівку і мріяло про щасливе повернення додому та щасливе майбутнє країни, - каже заступник з виховної роботи Марина Лазаренко. – Діти не просто відпрацювали сценарій, вони прожили життя кожного героя і змогли донести залу головну ідею цього дня – незалежність, самобутність, міцність українського народу в пам’яті про її героїв. А вона болюча.

«Мошногірські яструби» полонили увагу глядачів з першої секунди і не відпускали протягом всього виступу.

-         Я була присутня на кожній репетиції, і кожного разу не могла стримати сліз, - зізнається директор школи Наталія Круть.

Не стримувався і зал.

 -         З Україною в серці нині крокує наша молодь, бо бачить реальну картину того, як їхня держава бореться за свободу та свою гідність, - зауважує голова районної ради Олексій Собко. – Свято має два боки – з одного боку це свято демократії, з іншого – це сум та гіркота втрат. Майдан завжди кликав до себе волелюбних та непримиренних борців за волю. І подальші події підтверджували, що народ визначає історію країни. Країну розбудовуватиме сама така молодь.  

Разом з тим, голова районної ради звернув увагу молоді на уважному ставленні до інформації та перевірці достовірності фактів, які противники демократії нині досить часто спотворюють та переінакшують на свій лад.

 У діалозі з головою адміністрації Анатолієм Ярішем учнівська молодь говорила, як вона розуміє «гідність та свободу».

-         Це віра в свої сили, у непереможність української нації. Це вільний вибір кожного українця, це європейський вибір України, - відповідали члени команди «Мошногірські яструби».

-         Я сподіваюся що ви будете активними громадянами нашої країни. Хтось обере управлінський напрямок, хтось робітничу професію, але, я впевнений, ви відповідально виконуватимете свою роботу. При цьому ви повинні з повагою ставитися один до одного. Ви знаєте, що право на повагу гідності в нашій країні закріплене в Конституції, яка, до речі, є однією із найдемократичніших у світі,  - зауважив керівник району, побажавши школярам завжди бути вільними у своєму виборі та зростати гідними громадянам держави

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30