Подарунки від нардепа отримали підопічні Терцентру

Вівторок, 26 вересня 2017 14:34

80 жителів Черкаського району, які мають інвалідність, отримають засоби реабілітації від нардепа Владислава Голуба. Напередодні Дня людей похилого віку він передав милиці підлокітні, ходунки, палиці та інші засоби в Черкаський районний територіальний центр соціального обслуговування інвалідів.

-         Роботу, яку виконуєте ви, складно оцінити, як і виміряти людяність, - звернувся до працівників терцентру Владислав Голуб. – Вам низький уклін і подяка за опіку людьми, які цього найбільше потребують. Сподіваюся, ці засоби реабілітації значно полегшать їх будні.

Нагадаємо, за сприяння нардепа для відбудови після липневого буревію стаціонарного відділення терцентру у Лозівку було придбано цеглу. Окрім того, підопічні стаціонару отримали у подарунок сучасну пральну машину.

Разом з тим, як зауважив Владислав Голуб, в центрі його діяльності залишаються медична та освітянська галузі.

-         Стільки ми вкладемо в розвиток та навчання молоді, таку країну в майбутньому ми й отримаємо, - переконаний він. – Приємно, що у визначених напрямках роботи маємо синергію співпраці із керівниками Черкаського району.

Очільники району подякували нардепу за активну участь в соціально-економічному житті району та безпосередню допомогу громадськості Черкащини.

-         Це один із прикладів спільної роботи, коли всі гілки влади об’єднують зусилля для досягнення єдиного результату, - зауважив голова районної ради Олексій Собко.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29