Будемо класти асфальт у калюжі?

Середа, 13 вересня 2017 10:55

Сільські голови в Черкаському районі б’ють на сполох: дорожники не ремонтують автошляхи загального користування місцевого значення, на які на умовах співфінансування були перераховані кошти з місцевих бюджетів. У чому справа?

-         Зробили кількасот метрів ямкового ремонту дороги загального користування місцевого значення  Р-10-Вергуни, що пролягає від ПАТ «Азот» до населеного пункту. Її  розбиває великоваговий транспорт гранітного кар’єру і не лише він. Наразі роботи зупинилися на півдорозі.  Кажуть, що закінчилися гроші, - обурюється сільський голова Вергунів Тарас Горбенко. - У селі знову назріває соціальна напруга. 

Загалом протяжність автошляху, де потрібно було провести ямковий ремонт, 6 кілометрів. Роботи виконували працівники філії «Черкаський райавтодор». Кошти на них, 100 тисяч гривень,  спрямовувала Служба автомобільних доріг.

− Філія «Черкаський райавтодор» виконала обсяги робіт відповідно до суми, отриманої  від САД, -  зазначив директор філії «Черкаський райавтодор» Олександр Рябко. -  На дорогу Р-10-Вергуни дали 100 тисяч гривень. Цих грошей вистачило на два дні роботи. Так само на ремонт дороги в Мошни завеземо сьогодні дві машини асфальту на 50 тисяч гривень.  Хоча вони там проблеми не вирішать, бо обсяги ремонтних робіт значно більші.

У Вергунівській сільській раді зауважують, що вже рік чекають ремонту місцевої дороги між Вергунами і Нечаївкою, на яку спрямували майже 250 тисяч гривень за угодою зі СТОВ "Колос". Гроші філія «Черкаський райавтодор» отримала ще торік в жовтні, а роботи проводити ніяк не береться. Ще півмільйона гривень, на умовах співфінансування ремонту доріг загального користування місцевого значення з районного бюджету та  бюджету Дубіївської сільської ради , отримала САД на ремонт відрізку дороги Геронимівка-Руська Поляна-Дубіївка в адмінмежах Дубіївської сільської ради. І 250 тисяч гривень на ремонт цієї ж дороги в адмінмежах Руськополянської сільської ради. Виконавцем ремонтних робіт визначено філію «Черкаський райавтодор». Кошти  САД отримала ще влітку, а роботи по Дубіївці лише на стадії старту, а в Руській Поляні - навіть не розпочиналися. Як не розпочиналися вони і по Свидівоцькій та Хацьківській сільських радах, звідки САД отримала 137,5 тисяч гривень та 50 тисяч гривень відповідно. Сільські ради обурюються бездіяльності дорожних служб, яким перераховані кошти і які, з невідомих причин, не поспішали  їх влітку освоювати. Вочевидь, за новими технологіями, асфальт краще стелити в калюжі.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Лютий 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29