Місцеві ради закликають не відкладати можливості

Вівторок, 05 вересня 2017 14:37

Аби кошти на соціально-економічний розвиток населених пунктів Черкаського району, спрямовані з державного бюджету за ініціативи нардепа Сергія Рудика, були освоєні стовідсотково, його помічниця Оксана Ковтун на розширеній нараді із сільськими головами закликала  керівників органів місцевого самоврядування активізувати підготовчі роботи.

Загальна сума субвенції, яку вдалося нардепу "вибити" цього року з державного бюджету для Черкаського району, становить 7,7 мільйонів. Тут і матеріально-технічне оснащення та ремонт навчальних закладів, дошкільних установ, амбулаторій загальної практики сімейної медицини, встановлення дитячих, спортивних та футбольного міні-поля майданчиків, освітлення сільських вулиць, ремонти закладів культури та ін.

До слова, справедливості заради, саме через те, що кошти держбюджету надходять непланомірно, і найчастіше до регіонів черга доходить ближче до четвертого кварталу,  цих грошей просто не встигали витратити. Наприклад, кошти Фонду регіонального розвитку традиційно раніше початку другого півріччя ДКУ не виділяються. А фонд займається фінансуванням великих інвестиційних проектів. Освоїти всі кошти за час, що залишився до кінця року, далеко не всім вдається. От і виникали проблеми.

Якщо торік кошти з державного бюджету ще надходили в листопаді, то цьогоріч останнє надходження має бути у вересні. Щоб не повторити минулорічну ситуацію, коли довелося повертати частину неосвоєних коштів назад до державного бюджету, активізуйте підготовчу роботу та акумулюйте потреби громади, аби потім можна було оперативно надати пропозиції, - звернулася Оксана Ковтун  до керівників органів місцевого самоврядування. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30