Понад план до місцевих бюджетів Черкаського району надійшло 18 мільйонів гривень

Вівторок, 22 серпня 2017 08:19

За сім місяців поточного року найбільші доходи до загального фонду отримали у Мошнівській, Червонослобідській та Свидівоцькій сільських радах. Про це у ході засідання колегії адміністрації присутніх поінформувала начальник фінансового управління Ганна Шокот.

-         Не виконали плану семи місяців у Руськополянській, Степанківській, Худяківській, Хутірській, Вергунівській та Дубіївській сільських радах, - зауважує управлінець. – Окрім того, на 0,8 % знизилися надходження плати за землю, бо відбулося скорочення орендованих земель по Яснозірській та Вергунівській сільських радах

Доходи загального фонду районного бюджету зросли порівняно з аналогічним періодом попереднього року на 11,7 мільйонів гривень, або 455, сільських бюджетів – на 5,2 мільйона гривень, або 17%. В цілому, за її словами, по району досягнуто значного приросту надходжень майже по всіх податках. Нагадаємо, близько 87 % доходів загального фонду бюджету району сформовані за рахунок податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку та плати за землю.

До речі, податківці зауважують на досить кардинальні зміни, які вони спостерігають у сплаті ПДФО, особливо у ФОПів.

-         Находження ПДФО напряму залежать від кількості працюючих та середньої заробітної плати. Якщо проаналізувати сплату від юридичних осіб, то кількість працюючих у нас зменшилася на 1% і становить понад 10 тисяч людей, за яких ПДФО сплачує підприємство. Разом з тим середня заробітна плата зросла на 146 %. Виключно за рахунок збільшення середньої заробітної плати нам вдалося досягти позитивної динаміки ПДФО – 144% проти минулого року, - аналізує начальник Черкаської ОДПІ Іван Приблуда. – На 122% збільшилася кількість фізичних осіб-підприємців, які сплачують ПДФО. Таке зростання пов’язую винятково  з активізацією інформаційно-роз’яснювальної та просвітницької роботи фахівців райдержадміністрації, а також результатами акції від МОП, впроваджуваної фахівцями держпраці.

Разом з тим, він окреслив можливі напрямки діяльності, спрямовані на наповнення місцевих бюджетів.

-         Приміром, при проведенні звірок платників податків за землю зі списками, що надали органи місцевого самоврядування, виявили 52 суб’єкта підприємницької діяльності, які не подали розрахунків орієнтовно на 1 мільйон гривень, - зауважує Іван Миколайович. – Ось тут і криється недовиконання бюджетів. Не повинно бути жодної земельної ділянки, за яку не справлялися б відповідно до закону податки. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30