Стовідсоткової публічності дотримуються в Червоній Слободі

Понеділок, 21 серпня 2017 16:52

Там органи місцевого самоврядування вчасно оприлюднюють проекти рішень, протоколи сесій, результати поіменного голосування та інші акти  органів та посадових осіб місцевого самоврядування. Про це у ході наради із сільськими головами поінформував голова районної ради Олексій Собко.

-         Створення та функціонування веб-сайтів органів місцевого самоврядування є одним із елементів формування системи електронного урядування в Україні. Виконавчий апарат районної ради провів аналіз дотримання інформаційного законодавства органами місцевого самоврядування і маємо узагальнені  результати. Так, Мошнівська, Софіївська та Яснозірська сільські ради досі не мають офіційного веб-сайту. Рішення сесій не викладають Байбузівська, Тубільцівська сільські ради. Протоколи поіменного голосування – Байбузівська, Худяківська, Хутірська, Чорнявська. Проекти рішень розміщені лише на сайтах Степанківської, Геронимівської, Будищенської, Білозірської сільських рад. На жодному із офіційних веб-сайтів не розміщені протоколи засідань постійних комісій, - зауважив голова районної ради. - Єдина сільська рада, яка стовідсотково дотримується публічності, - це Червонослобідська сільська рада, за що можу подякувати Зінаїді Миколаївні.

Нагадаємо, за порушення інформаційного законодавства Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачена адміністративна відповідальність і тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31