Спортсмени Черкаського району – у трійці лідерів

Понеділок, 10 липня 2017 15:49

Традиційно для орієнтувальників районної ДЮСШ «Мрія» липень розпочався з відкритого командного чемпіонату Черкаської області серед юнаків зі спортивного орієнтування «Кубок Дружби».

Цьогоріч спортсменів України приймало мальовниче село Будище, що на березі річки Вільшанка. Загалом на гостинну черкаську землю завітали 11 команд Кіровоградської, Житомирської, Херсонської, Харківської, Луганської, Полтавської, Запорізької областей, команди м. Києва та господарі змагань.

Свої сили орієнтувальники випробовували на середній, довгій та спринтерській дистанціях. І не дарма, адже було за що боротися. Так, завдяки спонсору змагань – ДП «Перемога Нова» с. Будище – переможців та призерів нагороджували медалями, грамотами та продукцією підприємства. Команди, котрі посіли призові місця отримали кубки та грамоти.

Районні орієнтувальники Сагунівки та Яснозір’я показали високі результати: за сумою трьох днів Анастасія Хворостян і Вадим Петрович стали другими, Карина В’юник, Владислав Гонор та Володимир Царенко посіли третю сходинку, зовсім трішки не вистачило Дар’ї Білоус, яка була четвертою.

У командному заліку команда ДЮСШ «Мрія» виборола бронзову нагороду, срібло повезли додому КДЮСШ «Пуща Водиця», а перемогу здобули КДЮСШ м. Черкаси.

– Відділення спортивного орієнтування села Яснозір’я взяло участь у змаганнях завдяки спонсорській допомозі СТОВ «Пономар» с. Яснозір’я та безпосередньо директора Сергія Якименка й заступника Віталія Вергуна, – стверджує директор Черкаської районної ДЮСШ «Мрія» Анатолій Жила. – СТОВ «Пономар» уже протягом трьох років допомагає орієнтувальникам та футбольній команді Яснозірської школи транспортом та пальним для поїздок на різні змагання та чемпіонати України, підготовкою шкільного стадіону та спортивної зали, закупівлею комп’ютерної техніки, а також продуктів для шкільної їдальні.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30