Ірина Бондарук – кращий державний службовець області

Четвер, 29 червня 2017 10:00

24-річна Ірина Бондарук, яка працює в управлінні праці та соціального захисту населення Черкаської райдержадміністрації, стала переможцем ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» і представлятиме область на всеукраїнських випробуваннях в номінації «Кращий спеціаліст».

-         На державній службі працюю трохи більше двох років. Коли мені запропонували взяти участь у конкурсі, після деяких вагань наважилася випробувати свої сили. Участь в конкурсі додала переконань у тому, що державна служба – це можливість реалізуватися професійно, і я обрала цю професію не випадково. Подібні конкурси піднімають авторитет державної служби, адже вкотре переконуєшся – управлінню державою необхідні високопрофесійні, відповідальні спеціалісти, – говорить пані Ірина.

Обласним випробуванням передувала кількатижнева підготовка учасників у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Під час Конкурсу учасники виконували тестування та практичні завдання з питань службової етики, етикету та іміджу державного службовця, проходили співбесіду з питань державного управління, а також виступили з публічними доповідями з актуальних питань суспільно-політичного розвитку та реформування державного управління. Ірина Бондарук не скористалася запропонованими варіантами тем для захисту, а презентувала перед членами конкурсної комісії власну тему «Перспективи подолання бідності в Україні з урахуванням досвіду країн Європейського Союзу».

-         Найбільше хвилювань було перед співбесідою та публічним виступом, - зізнається пані Ірина. – Не знаєш, чого чекати, про що запитають, чи вдало вибрана тема, чи розкрита повністю. Проте пережиті відчуття після всього пройденого варті того, аби скористатися наданим тобі шансом.

Про свою перемогу дівчина дізналася під час урочистостей з нагоди Дня державного службовця. Там їй вручили почесну грамоту та грошовий приз.  Тепер вона готується до участі в третьому етапі конкурсу, який проходитиме у Києві.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30