Газ в обмін на ОСББ

Вівторок, 27 червня 2017 14:49

ПАТ «Черкасигаз» офіційним листом попередив про можливе відключення багатоквартирних будинків від газопостачання через відсутність договорів про експлуатацію внутрішньобудинкових газових мереж. Це стосується насамперед жителів 35 багатоквартирних будинків розташованих у Хацьках, Дубіївці, Червоній Слободі, Хуторах та Чорнявці, у яких відсутній власник.

-                     Кодексом газорозподільних систем передбачено, що для внутрішньобудинкових газових мереж, які є газорозподільною системою, взаємовідносини між їх власником і оператором ГРМ здійснюється виключно на умовах договору про експлуатацію внутрішньобудинкових газових мереж. Таким чином, для недопущення виникнення аварійних ситуацій на системах газопостачання, що може призвести до аварій, пожеж, вибухів та в свою чергу загибелі людей необхідно визначити управителів багатоквартирних будинків і укласти ними відповідні договори з ПАТ «Черкасигаз», - повідомив на нараді із сільськими головами заступник начальника виробничо-технічного відділу  ПАТ «Черкасигаз» Олексій Порицький.

Відтак, будинки, в яких не створено ОСББ, або де не визначені балансоутримувачі, будуть відключені від систем газопостачання.

-         Як це краще зробити, власники багатоквартирних будинків можуть отримати консультацію у представників ГС «ОСББ Черкащини», які співпрацюють з Агенцією регіонального розвитку Черкащини. Агенція опікується в тому числі і питаннями енергоефективності, тому може надати юридично-правові консультації жителям цих будинків, - зазначив голова районної ради Анатолій Яріш. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31