Триває підготовка до перевірки у сфері цивільного захисту

Понеділок, 19 червня 2017 12:39

В області її очікують у серпні. А через місяць – комплексні об’єктові навчання сил і засобів щодо дій під час виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру в результаті терористичних проявів. Сьогодні з керівними кадрами підприємств та організацій Черкаського району, які можуть бути залучені до них, зустрівся заступник голови адміністрації Петро Коренюк, аби відпрацювати спільний механізм дій.

-         Консультаційно-методичну допомогу з питань підготовки та проведення спеціальних комплексних об’єктових навчань, діям за планами реагування на надзвичайні ситуації, планами локалізації і ліквідації аварій  керівникам підприємств та організацій району готові надати представники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області. Куратор Черкаського району – викладач курсів Жарський Олександр Миколайович. Окрім того, Центр розробив методичні рекомендації щодо формування звітної документації з питань цивільного захисту, - зауважив заступник голови. - Маємо ще півтора місяці для того, аби підготуватися до перевірки та подальших навчань на належному рівні.

Аналогічні перевірки проводилися цьогоріч у Львівській області. Найбільшу увагу приділили злагодженій роботі органів влади, підприємств, установ і організацій та спеціалізованих служб цивільного захисту на предмет дотримання пожежної та техногенної безпеки, готовності аварійно-рятувальних служб реагувати на виникнення надзвичайних ситуацій, стану інженерного, медичного, біологічного та хімічного захисту населення, системі здійснення оповіщення тощо.

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31