Зекономлені субсидії отримають понад 11 тисяч сімей Черкаського району

Вівторок, 13 червня 2017 12:20

У Черкаському районі 11250 сімей отримають перерахунок частини зекономлених житлових субсидій. Про це під час семінару-наради із уповноваженими працівниками сільських рад по наданню соціальних допомог та  сільськими головами повідомив начальник управління праці та соціального захисту населення адміністрації Сергій Коваль.

-         Ті одержувачі житлових субсидій, які зекономили електроенергію та газ для опалення, отримають часткову монетизацію субсидій. Списки таких домогосподарств мають найближчим часом надати підприємства-надавачі послуг. Відтак є три місяці, щоби людина надала заяву із реквізитами їхніх банківських рахунків чи поштових відділень. Типовий зразок заяви, яку вони повинні заповнити для відшкодування цих коштів, є в кожній сільській раді, - повідомив управлінець.

Окрім того, майже 18 тисяч сімей чекають на перерахунок субсидій із травня. Ця робота лягає на плечі уповноважених фахівців по наданню різних видів соціальних допомог сільських рад, які для цього приїздять працювати в управління. Робота ускладнюється ще й через те, що нещодавно встановлене нове програмне забезпечення для обрахунку субсидій, працювати в якому поки що навчилися фахівці лише шести сільських рад.

-         Для обслуговування понад 75-тисячного населення Черкаського району в управління праці не вистачає людей. Тому з районного бюджету ми спрямовуємо 116 тисяч гривень на організацію громадських робіт по залученню безробітних на допомогу фахівцям управління для обрахунку субсидій, - зауважив голова районної ради Олексій Собко. – Разом з тим, сподіваємося на розуміння та підтримку з боку сільських голів щодо вирішення питання матеріально-технічного забезпечення та оснащення приміщень. Запроваджена торік практика співфінансування дозволила не допустити ажіотажу з обрахунками субсидій. І понад 18 тисяч сімей отримали субсидію вчасно.

У ході семінару фахівці управління праці провели інструктаж для уповноважених працівників сільських рад про зміни в законодавстві щодо призначення субсидії та різних видів соціальних допомог. 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Червень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30