ЗВЕРНЕННЯ депутатів районної ради фракції «Радикальна партія Олега Ляшка» до народних депутатів України

Субота, 20 лютого 2016 19:48

 

 

 

Шановні народні депутати!


Свобода України, її Соборність та суверенітет нині перебувають під загрозою. Російські окупанти, які здійснили анексію Криму, воліють легалізувати свої загарбницькі дії і змусити міжнародну спільноту визнати, цілком підконтрольні Кремлю, псевдодержави – так звані ЛНР і ДНР .


Узаконення діяльності та легалізація влади терористичних угрупувань ЛНР і ДНР може відбутися шляхом прийняття Верховною Радою України відповідних змін до Конституції, які передбачають особливий порядок місцевого самоврядування на окремих територіях Луганської і Донецької областей. По факту – це особливий статус Донбасу.


Угрупування ЛНР і ДНР, за підтримки російських окупантів, вбивають мирних жителів цих областей, руйнують і знищують інфраструктуру, яка будувалася десятки років, ведуть агресивну антиукраїнську пропаганду, переслідують і залякують проукраїнське населення.


Тому, розуміючи важливість прийняття змін до Конституції щодо децентралізації, необхідність яких ми на місцях усвідомлюємо, закликаємо вас, заради захисту інтересів України та українців, в жодному випадку не голосувати за зміни до Конституції, які стосуються особливого статусу Донбасу, як би його не завуалювали, сховавши справжню, жорстоку та приховану від суспільства суть – узаконити окупантів, чий чобіт топче святу українську землю.


Найбільшою мірою від народних депутатів України залежить: залишиться Україна вільною і соборною чи втратить свій державний суверенітет.
Пам’ятайте, що кожного з вас делегував український народ захищати права на свободу і гідне життя. Саме ви визначите, ким стати: захисниками державного суверенітету чи тими, хто розділить відповідальність за знищення України, як єдиної держави.
Слава Україні!

 

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31