Перший патрульно-рятувальний човен охоронятиме Черкаський район

П'ятниця, 14 квітня 2017 10:59

Учора керівники району – Олексій Собко та Петро Коренюк – передали у бойовий розрахунок Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС рятувальний човен. 200 тисяч гривень на його придбання у рамках реалізації відповідної програми виділили з районного бюджету.

-         Протяжність берегової зони в Черкаському районі понад 80 кілометрів і тут немає жодного офіційно облаштованого пляжу. Берегова смуга беззахисна. Завдяки патрульно-рятувальному човну ми зможемо не лише оперативно реагувати на надзвичайні ситуації на випадок пожежі, а й рятувати життя людей, - розповідає начальник відділу Андрій Хижняк.

Обнову придбавали через систему публічних закупівель  ProZorro. Наразі човен проходить всі реєстраційні процедури, після чого буде готовий служити жителям Черкаського району.

-         Безпека, життя та здоров’я  наших людей тепер ще на крок більше під прикриттям наших «надзвичайників». Зі свого боку, районна влада  й надалі готова підтримувати міськрайонний відділ, тим паче у період реформування Держслужби з надзвичайних ситуацій, - каже голова районної ради Олексій Собко.

Разом з тим, триває оновлення матеріально-технічної бази відділу. Ще одною обновою став пожежний автомобіль на шасі «МАЗ», який придбали за рахунок держбюджету. Це вже друге новеньке авто, яке рятувальники отримують  протягом останніх двох років.  

-         Наша матеріально-технічна база на 90 % потребує оновлення та модернізації. Автопарк міськрайонного відділу налічує 18 автомобілів, з них у бойовому розрахунку – вісім. Новий автомобіль виїздитиме у випадках надзвичайних ситуацій в напрямку Білозір’я, Руської Поляни, Хацьок та інших населених пунктів, - ділиться планами Андрій Хижняк.

Наталія Усенко,

фото з сайту Управління ДСНС України в Черкаській області

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Вересень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30