Середа, 25 березня 2020 14:35

Кури бройлери: опт і роздріб

Опубліковано в Оголошення

Сьогодні на 43-й позачерговій сесії депутати Черкаської районної ради розподілили 2,5 млн грн для районних лікарень та амбулаторій загальної практики сімейної медицини на придбання індивідуальних засобів захисту для медичного персоналу та медичного обладнання, необхідного для боротьби з COVID-19, а також спрямували додаткові кошти для створення місцевого матеріального резерву.

У зв’язку з поширенням коронавірусу в Україні, для закупівлі матеріалів і обладнання для ефективного лікування вірусних інфекцій у КНП «Черкаська ЦРЛ», КНП «Районна лікарня с. Мошни» та КНП «Черкаський районний центр ПМСД» з районного бюджету спрямують 1 млн грн, з бюджетів сільських рад та ОТГ понад 600 тис. грн та ще 325 тис. грн за рахунок субвенції з обласного бюджету. Окрім того, 400 тис. грн передбачили для створення місцевого матеріального резерву. На ці кошти планується придбавати в разі необхідності медичні засоби індивідуального захисту, медичне обладнання, медикаменти для лікування хворих від коронавірусної інфекції. Ще 100 тис. грн передбачили на придбання паливо-мастильних матеріалів.

Також спрямували 5 тис. грн на придбання засобів індивідуального захисту для працівників Управління праці та соціального захисту населення Черкаської РДА, які й в умовах карантину продовжують проводити прийом громадян, оскільки йдеться в першу чергу про соціально вразливі категорії населення.

Опубліковано в Політика

Фахівці Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості продовжують працювати в режимі карантину. Обслуговування клієнтів здійснюється дистанційно, без особистого контакту.

Якщо ви вже зареєстровані як безробітний в Черкаській районній філії, кар’єрний радник зв’яжеться з вами за телефоном, вказаним при реєстрації або електронною поштою. Відвідування, яке призначене на період карантину, переноситься на іншу дату.

Якщо ви втратили роботу, можете здійснювати пошук вакансій самостійно на сайті служби зайнятості dcz.gov.ua Якщо ви відчуваєте ризик для власного здоров’я, можна звернутися до служби зайнятості після закінчення карантину. Якщо ж вам потрібно звернутися негайно, документи для реєстрації приймаються на електронну пошту або через скриньку для прийому кореспонденції за адресою м. Черкаси, провулок Чалова, 17. Після опрацювання документів, з вами зв’яжеться фахівець, тому необхідно обов’язково надати актуальні контактні дані.

Інформація щодо переліку документів та інша актуальна інформація зазначена на сайті Державної служби зайнятості dcz.gov.ua  та фейсбук-сторінці Черкаської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості https://www.facebook.com/Chkrfocz/

Телефон «гарячої лінії» 71-18-90.

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Березень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31