З 16 березня сільські ради Черкаського району запровадили заходи із запобігання коронавірусу та інформують населення про перебіг пандемії COVID-19 і як вберегтися від хвороби.

Червона Слобода: обмежують вхід та видають маски

Вхід до сільської ради у Червонослобідській ОТГ тимчасово обмежений, з відвідувачами працюють дистанційно – фахівці виходять до чергового за документами, які залишають відвідувачі, надають консультації телефоном, а кому «дуже треба» зайти в адмінприміщення на особистий прийом – на вході видають маску.

Білозірська ОТГ: консультації телефоном і жорсткий контроль за дітьми

Виконавчий комітет Білозірської сільської ради з 16 березня до 3 квітня 2020 року скасував особисті прийоми громадян без нагальної потреби. Всі консультації та роз'яснення надають за телефонами, які вказали на сторінці у Фейсбук. Також в обмеженому режимі працює Центр надання адміністративних послуг.

Також жителів громади кличуть контролювати дітей під час карантину, щоб вони не вешталися вулицями, а залишалися вдома.

КНП «Черкаський районний центр ПМСД»: до сімейного лікаря через запис, або консультація телефоном

КНП «Черкаський районний центр ПСМД», який об’єднує амбулаторії загальної практики сімейної медицини населених пунктів Черкаського району закликає жителів району з відповідальністю поставитись до карантинних заходів і обмежити відвідування місць масового скупчення (магазини, клуби, кафе, аптеки, базари, вокзали).

У разі потреби надання медичної допомоги необхідно ПОПЕРЕДНЬО ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ або ПОСПІЛКУВАТИСЬ ПО ТЕЛЕФОНУ зі своїм сімейним лікарем.

У разі появи симптомів коронавірусної інфекції жителі Черкаського району можуть отримати консультацію про медичну допомогу за номерами «гарячої лінії» Центру ПМСД:

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Березень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31