15 роботодавців Черкаського району торік створили 31 нове робоче місце та працевлаштували на них осіб з числа безробітних громадян, отримавши компенсацію витрат на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за їхнє працевлаштування. Про це повідомляють в Черкаській районній філії обласної служби зайнятості.

У 2020 році уже три роботодавці створили п’ять нових робочих місць. Серед них ТОВ «Євровудекс», яке спеціалізується на лісозаготівлі. Підприємство протягом 7 років займає провідні позиції на ринку України серед виробників та оптових продавців як деревини, так і виробів з дерева. За сприяння служби зайнятості впродовж 2018-2019 років 14 безробітних, а з початку року уже 3 безробітні громадяни працевлаштовані на підприємство за такими посадами: начальник відділу транспорту, заточувальник деревообробного інструменту, рамник, сортувальник матеріалів та виробів з деревини, підсобний робітник.

Також підприємниця із с. Леськи Євгенія Демчина, яка займається торгівлею та постачанням готових страв, отримала компенсацію на створення одного робочого місця.

Яскравим прикладом успішної співпраці зі службою зайнятості є фермерське господарство СТ-АГРО. Засновник Юрій Стоянов для відкриття бізнесу скористався послугою отримання допомоги по безробіттю одноразово. Пізніше взяв працівника на тимчасові роботи та скористався компенсацією на створення нового робочого місця.

Нагадаємо, для працевлаштування шукачів роботи в службі зайнятості створена найбільша база легальних робочих місць в Україні – з початку року лише до районної філії було подано 241 вакансію від роботодавців району.

Опубліковано в Новини громад

Черкаська районна філія обласної служби зайнятості пропонує жителям Черкаського району безкоштовно опанувати нову професію.

Якщо вам від 45 років, страховий стаж становить не менше 15 років, працюєте або не маєте роботи, але не перебуваєте на обліку в службі зайнятості, не досягли пенсійного віку, маєте професійно-технічну або вищу освіту, маєте бажання навчатися, тоді ви можете отримати від служби зайнятості ваучер, який дасть право опанувати нову професію або продовжити навчання на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні.

На підставі ваучера здійснюється перепідготовка або підвищення кваліфікації за понад 50-ма професіями та спеціальностями сфер ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти та сільського господарства, соціального обслуговування, медицини тощо.

Отримавши ваучер, ви самостійно обираєте напрямок навчання, заклад освіти у межах України та форму навчання - стаціонарну, заочну, дистанційну. Програма діє за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, тому для бажаючих підвищити кваліфікацію це безкоштовно.

За детальною інформацією звертайтеся до Черкаської районної філії обласного центру зайнятості за телефоном 71-20-05 або ж за адресою пров. Чалова, 17.

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Березень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31