У виконуючої обов’язки сільського голови Яснозірської сільської ради Наталії Зварики керівництву Мошнівської ОТГ довелося печатку відбирати з представниками правоохоронних органів та громадськості. Колишня представниця села відмовлялася визнавати результати виборів.

Нагадаємо, 25 жовтня 2020 р. жителі Мошнівської ОТГ, до якої ввійшли села Байбузівської, Софіївської, Кумейківської, Тубільцівської сільських рад та власне Мошни, обирали сільських депутатів та голову громади.

З-поміж ряду питань, на першій сесії Мошнівської сільської ради восьмого скликання депутати сільської ради проголосували за утворення старостинських округів та призначили там старост. З колишніх сільських голів старостами стали Петро Лисенко (голова Байбузівської сільської ради) та Надія Шафікова (голова Тубільцівської сільської ради). В Кумейківському старостинському окрузі старостою призначили Валентину Чуйко, у Софіївському – Ганну Походенко, у Яснозірському – Сергія Галагана.

З результатами виборів не погодилася колишня в.о. голови Яснозірської сільської ради Наталія Зварика, яка відмовлялася впускати комісію для прийому-передачі матеріальних цінностей, відповідно до законодавства. Ні законодавчі підстави, ні рішення сесії для жінки не були вагомою підставою передати печатку. Лише через кілька годин вмовлянь, складених представниками правоохоронних органів протоколів сільському голові Богдану Шкарбуті та представникам громади вдалося владнати ситуацію.

Опубліковано в Новини громад

Відтепер сесії сільської ради жителі Геронимівки, Дубіївки та Руської Поляни, що ввійшли до Руськополянської ОТГ, можуть переглянути у вільному доступі на Youtube-каналі громади. Наразі на каналі доступні для перегляду два відео з першої сесії Руськополянської сільської ради VIII скликання від 19 листопада.

У подальшому на каналі будуть розміщувати відеозаписи проведення всіх сесій Руськополянської сільської ради.

Переглянути відео та підписатися на оновлення можна тут.

Нагадаємо, запровадження в громадах інструментів прозорості – одна з найважливіших складових реформи децентралізації. Ці дії націлені на те, аби покращити взаємодію місцевих органів влади, депутатів сільської ради і населення, мінімізувати корупцію, оптимізувати ресурси. Окрім того, такий механізм є інструменти підзвітності та громадського нагляду.

З-поміж громад Черкаського району в його колишніх адмінмежах, Руськополянська ОТГ стала першою висвітлювати сесії сільської ради на Youtube-каналі.

Опубліковано в Новини громад

Календар

« Листопад 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30