Вже дев’ятий рік поспіль Федерація футболу Черкаського району спільно з ДЮСШ «Мрія» проводить «Різдвяний турнір» з футзалу. Цьогоріч 9 січня на футзальному полі ЧДТУ зустрілися команди із Сагунівки, Степанок, Геронимівки, Червоної Слободи, Свидівка, Лесьок. Про це "Сільським обріям" повідомив Анатолій Жила, директор ДЮСШ "Мрія".  

Учасників змагань привітали директор ДЮСШ «Мрія» Анатолій Жила та заступник голови ФФЧР Геннадій Омельченко.

У напівфіналі зустрілися команди с. Червона Слобода – с. Геронимівка. Гра закінчилася з рахунком 2:4 на користь геронимівських спортсменів.

А от у фінальній боротьбі за Кубок поборолися команди зі Степанок та Сагунівки. Із рахунком 4:1 Кубок «Різдвяного турніру» вибороли футболісти с. Степанки. Друге місце у спортсменів із Сагунівки, третє – геронимівчан. Переможці нагороджені Кубком та медалями від Федерації футболу Черкаського району.

 

Опубліковано в Спорт

119 учнів Черкаського району впродовж новорічно-різдвяних канікул відвідали Київ. Екскурсійні поїздки для них організував краєзнавчий відділ Черкаського районного центру дитячої та юнацької творчості. Про це «Сільським обріям» розповіла методист туристсько-краєзнавчого відділу Інна Воронова.

Вихованці гуртків відвідали фабрику ялинкових прикрас в селі Луб’янка Київської області, де вони не лише спостерігали за процесом їх виготовлення, а й самі долучилися до розпису іграшок. А далі - занурення в святкову атмосферу біля новорічної ялинки на Софіївській площі, між двома дзвіницями Софіївського собору та Михайлівського золотоверхого монастиря.

Орім того, учасники екскурсійного маршруту прогулялися на Володимирській гірці, яка вже понад півтора століття є найбільш затишною і чарівною місциною в Києві. Учні відвідали найдавніший пам’ятник Києва – князеві Володимиру та прогулялися Хрещатим парком.

А чого лише варта була вечірня прогулянка скляним пішохідним мостом Кличка, що з’єднує парк Володимирська гірка з Хрещатим парком. Адже саме ввечері, коли у місті запалюються тисячі вогнів, образ Києва починає грати і сяяти абсолютно новими барвами, за чим могли спостерігати гуртківці.

Дорогою додому учасники поїздки позмагалися у краєзнавчій вікторині та отримали солодкі призи за правильні відповіді на запитання з історії новорічних свят та історії Києва.

Опубліковано в Освіта

Для працевлаштування українців стартував новий проект – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Новий сервіс дозволить розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці; отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу; навчитися складати резюме сучасного формату; підготуватися до співбесіди з роботодавцем; обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

На сайті впроваджуватимуться нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів розміщуватиметься у відеоформаті.

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.

Опубліковано в Освіта

Календар

« Січень 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31