Отримати послуги з державної реєстрації актів цивільного стану (подати документи на одруження, отримати свідоцтва про народження, свідоцтва про смерть) можна в чотирьох Центрах надання адміністративних послуг Черкаської області - міст Ватутіне, Умань, Черкаси та Кам'янського району. Як це зробити, розповідає Світлана Горбачевська, провідний спеціаліст Черкаського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

-                 Людині потрібно звернутися до ЦНАПу та оформити заяву. Паперові документи адміністратор ЦНАПу передає до відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Результат, тобто свідоцтво про смерть, народження, висновки про зміну імені, внесення змін до актових записів, заявник отримає в ЦНАПі. Якщо заявник з якихось причин не забрав свої документи, то вони через місяць будуть передані до відповідного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, - зауважує Світлана Горбачевська.

При поданні заяви на реєстрацію шлюбу адміністратора з використанням програмних засобів ведення Державного реєстру актів цивільного стану та з урахуванням побажань наречених ризначає день та час реєстрації шлюбу. Власне реєстрація відбувається у відділі державної реєстрації шлюбу.

 

Опубліковано в Новини громад
П'ятниця, 26 жовтня 2018 11:12

Для тих, хто шукає допомоги

Опубліковано в Медицина

Валентин Алхазов та Максим Федоренко, вихованці  відеостудії «Джерело» Черкаської районної станції юних техніків вибороли абсолютну перемогу на XV Міжрегіональному фото- та кінофестивалі «Осінні барви Буковини».

Хлопці вже другий рік поспіль проходять у фінал Фестивалю.  Цьогоріч вони вибороли  перше  місце в номінації  «Репортаж» за домашній фільм «Свято дитинства!», який вони знімали під час масових заходів для дітей влітку, а головне – перше місце  у номінації  «бліц-кіно» за фільм «Легена Карпат».

-        Перемога у цій номінації найпочесніша, бо діти знімають та монтують фільм виключно самі без найменшої допомоги керівника, - зауважує Олександр Павлова, керівник відеостудії «Джерело».

Опубліковано в Освіта

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31