Саме стільки не вистачає до виконання плану по призову на строкову військову службу по Черкаському району.

-        Мусимо констатувати факт, що впроваджені  впродовж кількох тижнів заходи поки що 100-відсоткового результату не дали, - повідомив військовий комісар Черкаського ОМВС Ігор Малимон. – План виконано наполовину.

Як зауважують сільські голови, аби свою роботу на місцях виконували правоохоронні органи, то «ухилянтів» від строкової служби було б значно менше. Натепер справи, передані військкоматом до правоохоронних органів, залишаються «в повітрі». Також серед основних причин відсутності юнаків призовного віку в населених пунктах – заробітчанство. Нагадаємо, ще торік в Україні розпочали формувати єдину базу даних призовників, куди потраплять українці віком від 18 до 60 років.  Базу даних використовуватимуть і на кордоні, що означатиме перевірки молодих людей перед виїздом за кордон. Ті, хто ухиляється від закону про строкову службу, не зможуть виїхати за кордон. Базу даних призовників планують запустити в 2019 році.

Опубліковано в Новини громад
Вівторок, 23 жовтня 2018 09:27

Газові котли атакують павуки

Про це кажуть жителі Черкаського району, які з похолоданням взялися включати систему опалення.

Членистоногі облюбували бездимарні газові котли. Забираються всередину знадвору та створюють там гніздо. Газ через щільну павутину не надходить до газового пальника.

Аби звільнити котел від такого «квартиранта», його потрібно розібрати. Одразу викликайте фахівців газової служби. Не намагайтеся «почистити» котел самотужки, аби виселення павука не обійшлося дорожче.

Нагадаємо аварійно-диспетчерську службу ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ»  викликають за номером 104 у разі: відчутного запаху газу; раптового зникнення газу у вашій квартирі/будинку; зниження або підвищення тиску газу; ви помітили, що в роботу газових мереж втручаються сторонні особи; сталася пожежа, вибух.

Опубліковано в Надзвичайні події

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31