«Завдяки допомозі знайомих та незнайомих людей, які відгукнулися на мою молитву допомогти врятувати життя батька, він отримав всі шанси на порятунок», - зателефонувала в редакцію газети Віта Орел з Черкас.

- Щиро дякую та низько вклоняюся від всієї родини жителям села Леськи ФОП Олекcенку Олександру Віталійовичу, Олекcенку Віталію Степановичу жителі. Власниці магазину "S-mart" з Червоної  Слободи Яні Віталіївні Сидоренко та її родині, ФОП Магазин "М'ясорубка" з Черкас, колишньому керівнику Черкаської ЦРЛ Василю Івановичу Кроту та його родині, своїм колегам,  друзям, знайомим та зовсім незнайомий людям, які відкликнулись та не залишили нас з бідою на самоті. Ваше благородство та безкористність дозволили взяти на себе частину наших турбот, - зауважила дівчина. – Приємно знати, що поруч живуть люди, яким небайдужа доля мого дорогого тата Валерія Миколайовича Стьопочкіна. Завдяки Вашій допомозі він отримав всі шанси на порятунок!

Реквізити: Приватбанк. Номер карти 5168 7573 1420 4241 Стьопочкін Валерій Миколайович. Віта Орел, моб. + 380978911712.

Опубліковано в Медицина

Інспектори із зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Черкаській області з учнями Червонослобідськoї ЗОШ №2 говорили про правила поводження в громадських місцях, безпеку в Інтернеті та булінг.

Інформаційно-просвітницька акція відбулася окремо для учнів початкової та старшої ланки. Вихованців 1–4 класів знайомили з видами правопорушень, які трапляються у шкільному середовищі та на вулиці. Також патрульні розповіли юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірили, як учні знають Правила дорожнього руху для пішохода та велосипедиста.

-                 Зі школярами 5–11 класів говорили про безпеку в Інтернеті, шкідливість куріння та небезпеку вживання неповнолітніми наркотичних речовин, булінг й насильство, а також про відповідальність кожного за свої вчинки. Діти обговорили практичні ситуації, які траплялися в їхньому повсякденному та шкільному житті, - зауважує заступник директора з виховної роботи Лілія Ткач. - Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні інспекторам із зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Черкаській області за співпрацю та високий професіоналізм.

Опубліковано в Освіта

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31