Чотири новенькі паркові лавки та металеві урни для сміття встановили нещодавно в Леськах. Як розповіли у Леськівській сільраді, обнови виготовили спільними зусиллями. Хтось із фінансово спроможних підприємців підсобив грошима, а хтось – надав фізичну допомогу. Дошки дали в лісгоспі, а метал придбали за кошти сільради. Серед найближчих планів – встановити три великі сміттєві баки.

Опубліковано в Новини громад

Документ із «знаковим» номером отримали мама-черкащанка Анастасія Свердленко та її маленький син Іван.  10-тисячне в області свідоцтво про народження видали днями в Черкаському міському пологовому будинку «Центр матері і дитини».

Анастасія скористалася такою послугою не вперше. Два роки тому вона народила свого первістка і тоді також замовляла та одержувала свідоцтво, перебуваючи ще в пологовому. Молода мама говорить, що це «дуже зручно і вона задоволена, що не потрібно витрачати час на похід у відділ ДРАЦС».

Отримати подібну послугу стало можливим завдяки запровадженому пілотному проекту Міністерства юстиції. На Черкащині цей проект стартував 15 жовтня 2015 року.

-         Ця послуга  безкоштовна і надається в 22 закладах охорони здоров’я області, де приймаються пологи, в усіх районних центрах та місті Черкаси, – говорить начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

За інформацією прес-служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській  області, черкащани вже оцінили переваги такого сервісу й  більше 70 % всіх свідоцтв про народження видаються безпосередньо в медзакладах області.

Принагідно в управлінні юстиції інформують, що батьки можуть не лише замовити свідоцтво, а й одразу  подати  заяву на реєстрацію місця проживання новонародженої дитини. Для цього потрібно лише заповнити відповідну заяву та сплатити адміністративний збір у розмірі 13,60 грн.

Опубліковано в Медицина

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31