Відкрити новорічну ялинку в центрі села у планують до дня Святого Миколая. Прикраси ж для неї збирають усією громадою.

– Це ще не можна назвати традицією, бо ось так, гуртом, ми збираємо іграшки до новорічних свят лише другий рік поспіль, – розповів сільський голова Микола Бас. – Як і торік, e школі діти виготовляють прикраси власноруч, а потім буде конкурс на кращу саморобку. Громада також не стоїть осторонь: допомагають, зокрема, місцеві підприємці та ТОВ «Агро-Старт». До цього заходу можуть долучитися всі бажаючі. Іграшки, зроблені власноруч або промислового виробництва, можна приносити до 15 грудня до Леськівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, до ТОВ «Агро-Старт» або до Леськівської сільської ради.

Ілона Левченко, фото зі сторінки Леськівської сільської ради у мережі Facebook

Опубліковано в Новини громад

У Сагунівці діти отримали можливість  навчатись танцям: вже кілька тижнів у сільському Будинку культури, працює професійний хореограф. У пріоритеті – оволодіти мистецтвом хіп-хопу та бальними танцями, в перспективі – ще й групи для дорослих.

– У нашому селі не було нормальних занять ні з музики, ні з танців. Одна радість – спортивні секції. Натомість бажаючих навчитись гарно танцювати не бракує, – розповідає сільський голова Ірина Бодяненко. – Професійного хореографа, який би погодився приїздити в село, знайти було дуже важко, тож пошуки затяглися на довгих два роки. Ми буквально «перерили» Черкаси, але ніхто не погоджувався. Нарешті назустріч пішли у Черкаському міському Палаці молоді. Тепер з нашими дітьми працює справжній профі – хореограф Володимир Засанський. Щоправда, аби дістатися на роботу, йому доводиться долати відстань між Сагунівкою та Черкасами – по 35 в кожен бік.

Окрім навчання танцю молодших школярів, Володимир Йосипович готує зі старшокласниками вальс на випускний, а також займається з дорослими з ансамблю «Перлина». Приміщення, де проходять заняття, опалюється. Заплановано зробити групи й для дорослих.

– Знаєте, поки ми шукали фахівця, я неодноразово чула пораду, мовляв, «ну, давайте, призначимо хоча б кого-небудь… Таке нерідко практикують по селах, коли, приміром, вчитель праці викладає і фізичну культуру, і географію. На це я відповідала «радникам»: «Хіба це не ваші діти, щоб їх навчав «хто-небудь?» – продовжила Ірина Іванівна.

Ілона Левченко

 

Опубліковано в Культура

ІVобласний благодійний фестиваль дитячого та молодіжного хореографічного мистецтва «Візерунки на Росі» відбувся нещодавно у Корсунь-Шевченківському. Тут у хореографічній майстерності змагалися дитячі колективи з різних куточків Черкащини. Наш район представляв танцювальний колектив «Івлія» з села Чорнявка, який став одним із призерів фестивалю.

– Ми пишаємося, що наш танцювальний колектив «Івлія» з невеличкого села Чорнявка своїми яскравими виступами підтвердив небайдужість та любов дітей до хореографічного мистецтва, – поділилась керівник гуртка О. В. Камінська. – Старші гуртківці разом з наймолодшими представляли композицію «Нашим героям» і посіли почесне І місце, а середня група зайняла ІІ.

Окрім того, фестиваль був спрямований на підтримку наших бійців на сході України – зібрані учасниками свята благодійні кошти  спрямують на підтримку поранених.

 

Опубліковано в Культура

Календар

« Грудень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31