Відтепер Степанківська та Хацьківська школи, амбулаторії, фельдшерський пункт с. Бузуків, а також бібліотечний фонд двох сільських бібліотек є комунальною власністю  нещодавно утвореної Степанківської об’єднаної територіальної громади. Рішення про передачу майна та бюджетних установ районної комунальної власності сьогодні ухвалили депутати Черкаського району.

Враховуючи клопотання Степанківської сільської ради та погодження відділів освіти, культури та туризму, Центру ПМСД це питання розглянули на засіданні комісії з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики.  Відтепер освітня та медична субвенція з держави йтиме напряму на громаду. На перехідний організаційний період громада делегуватиме виконання повноважень районним структурам. 

Опубліковано в Політика
Четвер, 21 грудня 2017 16:07

Черкаський район з бюджетом-2018

Сьогодні на позачерговій сесії Черкаської районної ради депутати затвердили районний бюджет на 2018 рік.

-         Як і торік до формування бюджету району ми підійшли ретельно і зважено. Попередньо відбулося відкрите обговорення проекту, а потім детальний аналіз під час засідання бюджетної комісії. Взяти участь у якому ми запросили всіх депутати районної ради, а також керівників управлінь, відділів, комунальних установ району, - зауважив голова районної ради Олексій Собко. -   Як і минулого року, пріоритетом розвитку в нас залишаються галузі освіти, медицини, культури, спорту, підтримка обдарованої молоді, а також соціальний захист категорійних верств населення.

Проект районного бюджету також обговорили у ході засідання колегії районної державної адміністрації.

-         Цьогоріч в районі утворилася ще одна об’єднана громада, за якою, відповідно відійшли і кошти у сумі майже 11 мільйонів гривень, - зауважила начальник фінансового управління Ганна Шокот. – Обсяг доходів районного бюджету на 2018 рік з урахуванням освітньої, медичної субвенції, додаткової дотації з державного бюджету місцевим на утримання закладів освіти та охорони здоров’я та інших субвенцій з державного та місцевого бюджету, а також ОТГ прогнозується у сумі понад 651 мільйон гривень. 

Опубліковано в Політика

Календар

« Грудень 2017 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31