Як вихованці «Сонечка» у Яснозір’ї щедрували

Вівторок, 17 січня 2017 14:58

В дошкільному навчальному закладі «Сонечко» села Яснозір’я докладають всіх зусиль, аби діти не цуралися національного спадку. Адже усе починається змалку: формується уявлення про народну творчість, закладаються основи духовності та пізнання Батьківщини.

ДНЗ під керівництвом Веретільник Антоніни Іванівни працює за напрямом «Народознавство» з теми: «Формування у дітей гуманістичної моралі, етичної культури, патріотичних почуттів шляхом ознайомлення з етнічною культурою українського народу, його звичками , традицією побутом». Тому провідними засобами у вихованні дошкільнят є рідна мова, усна народна творчість, народна гра та іграшка, календарно-обрядові свята, звичаї, традиції.

Діти з ентузіазмом беруть участь у вивченні традицій рідного краю. Найбільше маленькі яснозірці полюбляють колядки та щедрівки. Щороку вихованці старшої групи разом з вихователем, помічником вихователя та музичним керівником вітають організації та жителів села із Старим Новим роком. І цьогоріч у селі лунали святкові вірші, колядки, щедрівки. Дорослі сходилися поглянути на святково вбраних дошкільнят, послухати пісень у їхньому виконанні. Винагородою для діток стала велика торба гостинців, на які не скупилися дорослі.

Сподіваємося, що і надалі традиції нашого народу не згаснуть, якщо ми змалечку засіємо зерно народознавства в серця своїх нащадків.

Вікторія ДЕМЧЕНКО, керівник музичний ДНЗ «Сонечко» та керівник народного аматорського самодіяльного хору «Зіряни» Яснозірського СБК

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31