Кожна дитина за своєю природою – творець

П'ятниця, 09 грудня 2016 07:57

Гурток декоративно-прикладного мистецтва «Бісеринка» діє на базі Черкаського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Тут діти навчаються техніці бісероплетіння, розвивається дитяча активність, формується креативне мислення та творчий потенціал, активізується пізнавальна діяльність школярів, виховується в них любов та повага до культури й традицій рідного народу.

На заняттях вихованці створюють з бісеру чудові вироби: різноманітні дерева, квіти, композиції, картини, писанки, об’ємні фігурки тварин і птахів, а ще захоплюються вишиванням бісером і тканням. Всі роботи творчі, креативні, досконалі.

Розвиток дитячого інтересу до діяльності в гуртку забезпечується не лише різними методами та прийомами навчальної діяльності, а й нетрадиційними формами виховання та організації активного дозвілля вихованців. Для дітей організовують походи, подорожі, екскурсії до музеїв народного мистецтва та на виставки дитячої творчості. Проводять ігри, конкурси, вікторини, дні відпочинку, іменинника тощо.

Вихованці гуртка є активними учасниками та переможцями шкільних, районних, обласних та всеукраїнських конкурсів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Серед призерів: Крутоус Анна, переможиця районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» (2014р.), здобула срібло в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» (2014р.); Гончарова Тетяна, гран-прі виставки «Знай і люби свій край» (2015р.); Ситник Вікторія, посіла 2-ге місце в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» (2015р.), а нещодавно на ювілейному 65-му Всеукраїнському конкурсі-фестивалі для дітей та молоді «Осінні зоряні мости» отримала гран прі та подарунковий сертифікат на знижку на наступний конкурс-фестиваль, який організовує Міжнародна корпорація «Зоряні мости».

Здебільшого творчі можливості дитини приховані й не завжди реалізовуються. Отже, моє завдання як керівника, пробудити ці здібності, створити умови, які спонукатимуть вихованців до занять мистецтвом бісероплетіння. Недарма існує фраза «Краса врятує світ».

Любов КОВТЮШЕНКО, керівник гуртка «Бісеринка» БДЮТ

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Календар

« Жовтень 2018 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31